Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má smysl investovat do 309?


atsor

Recommended Posts

Ahoj všichni,chtěl bych se na něco zeptat.Mám 309ku 1.9 GRD v dieslu,r.v.1989,technickou prošla v březnu bez větších problémů.Dal sem jí nový sportovní filtr.A chtěl bych ještě na ní udělat sportovní pružiny a nový lak.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

post-0-14109595728525_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: atsor

...

.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

[upravil dne 3/6/07 atsor]

Jak pro koho, ale počítej s tím, že na tom autě nevyděláš - prostě se ti ta investice nevrátí, ale to je snad jasné.

A pokud nemáš garáž, tak lak bych na to nedával, akorát lákadlo pro hajzlíky s klíčema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: atsor

Ahoj všichni,chtěl bych se na něco zeptat.Mám 309ku 1.9 GRD v dieslu,r.v.1989,technickou prošla v březnu bez větších problémů.Dal sem jí nový sportovní filtr.A chtěl bych ještě na ní udělat sportovní pružiny a nový lak.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

[upravil dne 3/6/07 atsor]

Záleží na tom, jestli si to auto chceš nechat dýl, já nevím třeba 5let. Pak bych do toho šel. Ale na to abych do toho nasypal dvacku za lak a pak to za 15 prodal za rok, to je škoda peněz..

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

[upravil dne 3/6/07 atsor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pořádně bych si to dal dohromady po technický stránce, pokud nějaký korunky zbydou, něco bych si při/předělal...ale nový lak apod. opravdu škoda korunek...raději si nechat na další autí...které by mi sloužilo třeba těch 5 let....a cena vozidla by byla opravdu vyšší než lak....

Teda známý umí stříkat třeba i za 12t kč ale stejně....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...