Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr motorky


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: Hadra

Když já nevím, projížděl jsem se na Stylce a prostě mi to CB přijde oproti Stylce tak 5x vyšší liga.

No možná i více než 5x. :D Přece jen Jawa už je konstrukčně starší 50ti let.. :roker Je to pěkný veterán.. :mrk

U japonce si musíš dávat větší pozor při koupi, jakékoliv další opravy v podstatě mohou převyšovat kupní cenu stroje.. Ceny originál náhradních dílů jsou skutečný zážitek, namátkou nádrž 25tis, brzdový kotouč 12tis, CDI 14tis, klikovka 42tis, vačka 16tis, lité kolo 27tis.. :bojim Ale to spíše v případě nehody.. Jinak to CBečko je nenáročný stroj, co 6tis vyměnit olej a filtr, co 12tis udělat ventily a přežije nás všechny.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, honda má nejlepší motor, výkon i krouták, ER5 má prehistorický motor z prvních dvoválcových GPZ, základ je v podstatě z 305 belt drive.. Pak GPZ500, je to 25 let starý motor.. Jeden z prvních vodou chlazených motorů od Kawy, sice ho samozřejmě xkrát vylepšovali, ale úpravy vedly díky emisím spíše ke hroznému propadu výkonu.. Navíc má dost problémový napínák rozvodového řetězu, je hlučný ze své podstaty, mlátí jako každá Kawa.. :D Motory málo kdy přežijí 100tis km.. Taková ER-6 je už jiné kafé.. :roker

post-0-14109595779413_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

tak jsem taky začal přemýšlet o pořízení motorky a moc se mi líbí Suzuki SV650S , dnes mě nechal kámoš i svést a mám z toho krásný pocit :-)

:super

u SVcka bacha na motory, obecne se Suzuki rada SV a TL vuuubec nepovedla, C.J. by mohl vypravet, jak praskaji vacky a ja jak praskaji ventily... :myslim:myslim:myslim :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na TL1000 i ta vačka praskla díky prasklému ventilu.. Ale je to zvláštní, motor měl najeto 40tis, nevím jak to je častý jev.. ZNám spoustu lidí co na SV650 nedají dopustit, motor jede na 650 fakt krásně (prostě motor do V :mrk), mi jen vadí, že SV650 je strašně malinké.. :roll

pro zajímavost pár foto..

post-0-14109595788151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C.J: Mam doma test SV650 na 50tis km - motor na odpis, resp. vymenu poloviny dilu.

Podpalene 3 ventily ze 4, vylamane zuby v prevodovce, atd...

Udajne je to koncipovane jako spotrebni zbozi, protoze kolik motorek za tuhle cenu najede 50tis km? 10%? 5%? Zbytek bude rozstreleny...

Jine motorky jenom rozeberou, zjisti, ze tomu nic neni, a slozi zpatky... :roker

jinak k tomu TLku: kamosovi v dubnu taky praskl ventil :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to dá se říct rozlouskl....i manželce se líbí. Na 99,9 % CB.

Akorát teď sehnat něco kloudnýho. Nakonec si asi uděláme radost oba dva. Mám jedinečnou šanci prodat 106, takže se rozlížím i po nějakém litrovém broučkovi s pěti dveřma pro ženu a vypadá to na nějaký VW, asi Polo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak, oprašuju staré téma, ale je to tady! Zítra jedu pro mazlíčka, je z Německa od prvního majitele, totální mazel a voňavka, nepoloženej, nikde ani škrábaneček + serviska, doklady, dva klíče,manual, motor ševelí, v opravdu krásném stavu. Dneska jsem docela čučel, že to má skoro 10 let.

post-0-1410960000075_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...