Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kouř od motoru


1Maza

Recommended Posts

Zdravím Vás, lidičky potřeboval bych poradit.....včera v noci, když jsem nastartoval, tak mi najednou rupla pojistka, a začalo se mi kouřit z pod kapoty...tak jsem se podíval a vedle motoru v takové zněti drátků se kouřilo pokaždé když jsem začal žhavit ( P 406,1,9 TD, r.v. 1997) a čím víc se to žhavilo tím více to kouřilo a když jsem nastartoval tak to chcíplo a praskla pojistka....co s tím??? Kolik stojí diagnostika přes PC??? díky za radu....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt bude někde prodřený. Neznám pažouty (mám jej 14 dní), ale na tramvajích a trolejbusech se takový věci stávaj a najít to je fakt děs. Diagnostika nepomůže. Jen v momentě, kdy se to projeví (což bývá závada typu "občas často") přezkoušet VŠECHNY funkce vozu. Ze symptomů se pak dá odhadnout, co všechno je poškozeno a kde. Ale většinou je to úmorná práce a je snažší měnit celé svazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1Maza

Aha, takže teď by to zatím mělo být dobrý a v nebližší době vyhledám odbornou pomoc...ju???

V tomhle nevíš dne, ani hodiny. Koukal bych se na to zaměřit a ze zkušenosti mohu říct, že to může trvat dlouho, a že to může být taky pěkný risk, aby Ti to někde neblaflo. Někde se to otřese a je vyděláno.

[upravil dne 3.6.2007 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to spíš na odborný servis. Podle toho, co píšeš na začátku by mohli i vytipovat místo, kde hledat. Možná. Ale rozhodně bych to nenechával být. Jak míše kolega, je to o vyhoření auta.. Někde se něco vyklepe a pak to jede jedna dvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...