Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STROBAČE


camel

Recommended Posts

Čus pánové,

úvodem - jsem přihlášen pod novím jmenem \"CAMEL\" jelikož me původní nastavení s menem jaroslavjir někdo asi zrušil

Srtobače- potřebuju poradit, co udělt aby strobáče blikali v pořadí levé světlo a pak pravé. př. (jako semafor u železnič. přejezdu). Teď se mi zablesknou oba najednou a poze se dá časovat rychlost opakování záblesku. Prosím kdo má nějký nápad poraď te. ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já nevím proč tak silná slova. Možná vy by jste jezdili po silnici se zapnutejma strobáčema, potom lze polemizovat kdo z nás je idiot :mad:. Já osobně jsem myslel tento doplněk použít třeba na srazech, když se s klukama sjedem v Ústí. Ale dík za odpověď. :cool:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poradíš a nebo mi tu budeš kázat;) Vždy? jsem psal že při jízdě s nima nechci jezdit a hlavně na to nemema prachy, jelikož v Ústí nad Labem jsou hoši v uniformach na tyto dopolňky dost vysazený (vč. modrých diod). V Děčíně se tě naopak vůbec nevšimnou ale nesmíš jet rychle.

!!!!!Tak jak to dát dohromady aby se zableskly světla postupně!!!!!!!

Dík za rady maxim:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co máš proti xenonom kyž jsou origoš ??

A ty kamiony? Když v něm jedete a předjede vás debil v udýchané \"vytuněné\"120 a ve vesnici šlápne na brzdy, tak ani nestačíte zak.....t.To pak máte chut mu ten zadek pěkně potlačít k přednímu sloupku. takově blby v osobáku mám mooooc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za pomoc. Ale ještě se chci poradit- není ten stroboskop konstruovanej podobně jako blesk u fo?áku, tam je taky výbojka která pří určitém napjetí zableskne. Nešlo by to použít z nějakého stareho přídavného blesku k fo?áku. P.S. MOŽNÁ TO JE ÚPLNÁ BLBOST CO JSEM TU NAPSAL, ale poraĎte kdo dělá do elektroinstalace. Dík MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost jak blbost.Ta výbojka sama o sobě stojí do 100.- problém je v tom,že ona potřebuje vyšší napětí na to,aby blikla.Teď jsem třeba zkoušel 30cm trubice,které mají 12V přívod,ale tvoří se z toho 600V,které jsou jako provozní napětí potřebné pro tu trubici.Tady se to třeba nevyplatí vyrábět.Za 280Kč se prodávají Kity,která je kompletní,stačí 12V a jede se... :-) Třeba decentně osvětlený kufr je celkem večer libívá věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaroslav jir (camel) btw: to ti narostl hrb na zadech?? :D

A co kdybys nastavil na kazdem jinou rychlost ??? to by aspon bylo zajimavejsi - chvilku tak, chvilku onak.....

Kdysi tady byl jeden Jenda Batman a ten mel ve 306ce strobace ze safetycaru nebo neco podobnyho (asi spis sanita) a to ti byl fikoooooot........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ... mohl bys a) spustit tu jednu pozdeji a to pomoci relatka a kondiku ...

b) tim ze das delsi dratek s nizsim prutokem proudu delsi tak bude trvat na danne vyobojce dele nez se nabije ...

c) zmenis odpor ktery realizuje impulz...

pac to funguje tak ze do kondiku se ti pres trafo nahlti cca 300v .. a v tu chvili ti vetsinou tranzak otevre a da spousteci signal do vybojky v ni se vytvori takovy modry prostredi a to se pak zapali neboli prostredi s nizkou vodivosti .. proste se tam udela okruh ;) ... takze z toho plyne ze rychlost blikani muzes regulovat jak napajenim , tak zmenou odpurku atd ;) proste mazec

ps: sorry za nesrozumitelnost neni me dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...