Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozsirovacie podlozky 406-ka


hopkok

Recommended Posts

No chcem sa spytat dal som si na moju 406-ku podlozky 20mm ale nie su z duralu ale z z odlahcenej ocele 17... neviem presne aka to je ale ma povrchovu upravu proti korozii a vaha jednej podlozky je asi tak 800 gramov...

Mozem to tam nechat alebo doporucujete radsej nieco ine...zda sa mi to jedno kilecko max. celkom O.K vzhladom na to ze cele elektronove koloma hadam aj zo 8-10 kilov

napiste Vase skusenosti, vraj by mohli trpiet hlavne loziska...

cusky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hopkok

nie su z duralu ale z z odlahcenej ocele 17... ma povrchovu upravu proti korozii.....

Oceli třídy 17 jsou nerezy. Navíc mají větší měrnou hustotu, takže jsou těžší. Lepší volba by byla z povrchově chráněného duralu. Každy gram na neodpružených hmotách je znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lenze ide o to za som nechcel podlozky na dlhe sroby, ale take co priskrutkujem ku kotucu a potom koleso len do podlozky, koli bezpecnosti. Keby som chcel taketo podlozky z duralu jadro by muselo byt ocelove alebo s nejakou upravou koli srobom...

Zatial som spokojny, planujem este trosku hudbu vylepsit (naozaj len malicko) a dat folie kedze chip uz konecne mam.

Viem ze neodpruzene hmoty su svina ale ved uvidim asi najviac budu trpiet loziska:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložky jsem měl 20mm na všech kolech. Stálo to za prd, auto bylo víc vláčný na řízení a celkově se uklidnilo když jsem je vyndal. Podložky mám doma, teda s dlouhejma šroubama. Kdyžby měl někdo zájem rád se jich zbavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...