Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolky svetiel


hektor

Recommended Posts

Mam problem s kontrolkami svetiel - parkovačky a tlmene. Najprv mi prestala svietit kontrolka parkovaciek a po dovolenke v Bulharsku (ich uzasne cesty - testovacka tlmicov) aj kontrolka tlmených svetiel. Mám P 405 SRDT 1,9 TD r.v.12/94 sedan - nova palubka. Su tam ledky alebo ziarovky. Je to problem vymenit. Aky je postup vymeny? Mam manual, ale v nom to nie je popisane.

Diky za kazdu radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam bankovite zarovicky zasunute do bajonetove objimky.;)

Montaz: povolis sroubky v horni casti ramecku, das do spodni polohy volant, vyjmes ramecek, povolis pristrojovku, povytahnes ji, opatrne povol nahon k tachometru( byva nacvaknuty, tak at to nerozlames) a mas to venku.;)

montaz zpet je opacna. Napsal jsem to jednoduse, ale neboj, pekne se pri tom vyvstekas.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, 205-ka to má v poho, měnil jse u ní kompletní palubku se vším všudy. Ale víckrát už to dělat nebudu, stejně je to opruz. Na druhou stranu, to se tam pak pohodlně dodělávaj blbosti jako elektrika, alarm, centrál atd., když tam ta palubka není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...