Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El. okno 406


Edison

Recommended Posts

Ahoj. Tak mi asi odešel motorek pohonu el. okna u řidiče. Ovládání až k motorku funguje, mohu ho stáhnout, ale nahoru to nejede. Dodám, že když je v dolní poloze, tak při zadání ke stažení se kapku ještě snaží, ale nahoru ani náznak po nějaký akci, takže soudím, že mechanika to nebude. Bohužel, stažený to nechat nemůžu, žáno. Přivítám radu, jak nouzově zavřít el. okna, a náměty, čím by to ještě mohlo být. Případně nabídku na motorek. ;-)

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martys07

a není tam dole nějak zaseklý,ja mam podobný problem,mě vyjede do půlky,a pak se vrátí dolů.Sundal jsem tapecirung a všechno hejbací jsem promazal,tedˇto dělá jen občas.

No to bych právě nejspíš pozoroval aspoň snahu podobně, jako když to je na dorazu dole a skusím to ještě dolu. Ono se to nehne ani když se snažím tomu pomoci. Vůbec netuším, jde-li to okno utáhnout rukou (ale z bezpečnostních důvodů by podle mě nemělo). Krom toho to nejelo ani nemělo snahu) nahoru ani skoro nahoře, ani v půlce, ani nikde.

[upravil dne 1.6.2007 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to odzkoušel. Vlastní motorek s mechanikou je OK, přívody až ke stahovači taktéž. Jednoznačně mi odešlo cosi v elektronice mezi konektorem na stahovači a vlastním motorkem (odzkoušeno na stole). Tak bych se chtěl zeptat, nemáte někdo stahovač nefunkční jinak, než já? Nejlépe asi mechanicky, odhaduji, že by neměl být problém i z jiných modelů a typů, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Tak jsem to odzkoušel. Vlastní motorek s mechanikou je OK, přívody až ke stahovači taktéž. Jednoznačně mi odešlo cosi v elektronice mezi konektorem na stahovači a vlastním motorkem (odzkoušeno na stole). Tak bych se chtěl zeptat, nemáte někdo stahovač nefunkční jinak, než já? Nejlépe asi mechanicky, odhaduji, že by neměl být problém i z jiných modelů a typů, děkuji.

vies co sprav??? mne tatko nefungovali zadne okna, a neviem cim to bolo, ale uz funguju. proste pozri sa do spinaca, strekni tam nejaky comtactol, a modli sa aby to islo... teda mne stacilo iba to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondris> Dík moc za radu, ale jednoznačně píši, že jsem odzkoušel napájení až k mechanizmu, které je OK a samotný echanizmus vymontovaný na stole, na kterém zase vlastní motorek funguje na 100%, ale s tou elektronikou to reaguje jen na signál dolů, na signál nahoru nikoli. Je to taková malá destička v šedivém pouzdru, na kterém je na jedné straně konektor, uvnitř tišťáček s IO a relátka a na duhé straně kontqaktynapájení vlastního motorku a hallovy sondy pro otáčky (zřejmě směr a počítání otáček). No.. a ta elektronika je na tuty v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...