Jump to content
Sign in to follow this  
hoummer

dálkové ovládání Peugeot 306

Recommended Posts

Mám Peugeot 306, má centrál a mám k němu i dálkové ovládání, ale chybí mi v dálce jedna součástka, ve který je naprogramován pevný kód.....dá se sehnat nějaká náhražka???:myslim....nebo prosím poraďte co můžu dělat....hoummer@seznam.cz

ja by som aj mal...Spinačka (bez immobilizera) + prijímač (asi v stropnom osvetleni) + 1x kluč + zamky do prednych dveri + zamok do piatych dveri...čo daš?

[upravil dne 2.6.2007 Hnopo]

Hmmm...to bych i pochopil....ale potřebuju někde sehnat ten vnitřek klíče....a jak je vlastně ten klíč sladěný???myslím s tím přijímaček v autě....prý je tam kód na pevno....to bych musel i vyměnit něco v autě???:myslim

Takže:

- zkusit koupit pár vysílač (vnitřek z "klíče") a přijímač

anebo to přebudovat na Jablotron

Ale dost se divím, že ti ve vysílači chybí nějaká součástka - jsou tam připájeny - to ji někdo odpájel nebo urval? Nejdříve bych se ještě pokusil o opravu stávajícího vysílače - zkontrolovat LED, jestli opravdu vysílá atd.

[upravil dne 2.6.2007 P607Olda]

Zdravím...já měl taky ten mikro procesor urvany...(v kličku), tak sem zkoušel sehnat jinej pár(příjmač - vysílač) a přehodit to v autě a v klíčku, jak jste už popisovali!! se vyznám v elektrice, tak jsem věděl co je tam posranýho a jak moc je to v prdeli, ale nakonec jsem zjistil, že bude lepší koupit zvlášť dálku, protože je to hodně velký problém sehnat a nové nakódování by bylo příšerně drahé!!! máte sice navíc klíčenku, ale není tak velká a funguje to taky velice dobře a ještě líp než infra vysílač...:super

já když bych sehnal klíček a ten přijímač v autě, tak by mi to kamarád naprogramoval....čipuje auta atd....ale zrovna ten mikro procesor se nedá samostatně sehnat.....:myslim