Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podlozky pod vstrekovace (diesel)


MareC3k

Recommended Posts

Dik.. uz len zohnat nejaky Bosch servis v okoli Presova :) Otvaraci tlak ma byt nastaveny na 130 bar, tak ako je to vyrazene na vstrekovaci? Kamos ma starsie audi a ma otvaraci tlak az 180bar

A este jedna vec.. ako vybrat tie spodne podlozky ked nejdu vonku, ani sa nepohnu su jak zapecene.. :( pinzeta pomohla len na 2 vstrekovacoch na dalsich dvoch neslo vobec pohnut tymi podlozkami.. :(

[upravil dne 31.5.07 MareC3k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondris

otvaraci tlak je napisany na tryske pokial ja viem

To ano. Pokud mi ale přijede do dílny nějaká zbastlenina, kde už někdo řádil, a nacpal tam vstřikovače, které měl zrovna po ruce, třeba s různými hodnotami, tak to musím nechat sjednotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty podložky se dají naprosto v pohodě koupit přímo u Peugeotu, když není po ruce diesel servis. Co se týče otevíracího tlaku, je třeba se držet předepsaných hodnot, a ne číslem vyraženým na držáku (ano, to číslo je vyražené na DRŽÁKU, a ne na trysce), protože ty držáky jsou záměnné a klidně tam mohl někdo použít co měl zrovna po ruce, tohle se nekupuje nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárový pojistky jsou kupodivu u Peugeota lacinější, u Bosche chtěly za ně osumkrát víc. Měděný podložky pod sedlo tělesa držáku jsem koupil v obchodě se spojovacím materiálem, na rozměr, žíhané měděné podložky. Jsou o malou desetinku tenčí, ale to ničemu nevadí. Ty jsou zase u peugeota drahý, stejně jako u Bosche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ty podložky se dají naprosto v pohodě koupit přímo u Peugeotu, když není po ruce diesel servis. Co se týče otevíracího tlaku, je třeba se držet předepsaných hodnot, a ne číslem vyraženým na držáku (ano, to číslo je vyražené na DRŽÁKU, a ne na trysce), protože ty držáky jsou záměnné a klidně tam mohl někdo použít co měl zrovna po ruce, tohle se nekupuje nové...

Přesně takhle jsem to myslel s těmi držáky. Jinak s těma podložkama: že budou u Peugeotu levnější, mě nenapadlo. Obyčejně známému odvezu vstřiky na seřízení, a když si pro ně přijedu, tak k tomu mám pytlík s komplet podložkama. Ty měděné už jsem kupoval, tuším, i v KELLY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...