Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

převodovka


misze

Recommended Posts

Včera když jsem jel do práce tak jsem zjistil, že mi jde špatně řadit třetí a čtvrtý př. stupeň. Musel jsem několikrát použít mezi plyn abych tam vůbec dostal nějakou rychlost. Asi před týdnem jsem měnil olej v převodovce, tak jsem myslel že ho je tam málo ale po zkontrolování je ho tam dost ( až po okraj dokud nevytýká ). Použil jsem Total Transmission BV 75W80. Myslíte že jsem použil špatný olej nebo je závada v převodovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to spojka nebude, protože neprokluzuje. Divné je, že před výměnou oleje v převodovce mě šla špatně řadit jednička a po výměně šlo vše řadit asi týden úplně krásně. A teď po ujetí asi 500 km mám problém řadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: misze

Včera když jsem jel do práce tak jsem zjistil, že mi jde špatně řadit třetí a čtvrtý př. stupeň. Musel jsem několikrát použít mezi plyn abych tam vůbec dostal nějakou rychlost. Asi před týdnem jsem měnil olej v převodovce, tak jsem myslel že ho je tam málo ale po zkontrolování je ho tam dost ( až po okraj dokud nevytýká ). Použil jsem Total Transmission BV 75W80. Myslíte že jsem použil špatný olej nebo je závada v převodovce.

nevim jak HDi, ale vetsinou prevodovka pri nedostatku oleje spis huci, nez ze by neslo radit. Taky bych spis proveril spojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: misze

Myslím si, že to spojka nebude, protože neprokluzuje. Divné je, že před výměnou oleje v převodovce mě šla špatně řadit jednička a po výměně šlo vše řadit asi týden úplně krásně. A teď po ujetí asi 500 km mám problém řadit.

prokluzovat samozrejme nebude, pac nevypina. Jestli je to hydraulika, tak bych ji zkusil odvzdusnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mám to rozdělané. Problém je v tom, že tři synchrony jsou v háji a cena materiálu jen zmiňovaných třech ozubených kol se synchrony je kolem 25000.- . Jen ozubení prvního rychlostního stupně se synchronem stojí 11600.- a samotné synchrony se nikde neprodávají. Neví někdo z Vás kde by bylo možné sehnat jinou převodovku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...