Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Travian


AKCZ

Recommended Posts

Já se k travianu dostal úplnou náhodou od bráchy kterej to mastil a doporučil mi to.. moc se mi do toho nechtělo, ale jen tak ze zvědavosti sem se zaregisroval. Musim, ale přiznat že mě to totálně pohltilo a visel sem na tom celej den v práci, doma- prostě pořád:D Pak sem naštestí nastupoval do nový práce a to mi zachránilo uchování zdravýho rozumu, páč sem na to neměl čas a účet sem zrušil aby neměl nikdo zadarmo farmu:-)

Od tý doby mám klid, ikdyž občas si na to vzpomenu, ale už bych si to asi nedal páč bych na to byl opět závislej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klabrdon

Já se k travianu dostal úplnou náhodou od bráchy kterej to mastil a doporučil mi to.. moc se mi do toho nechtělo, ale jen tak ze zvědavosti sem se zaregisroval. Musim, ale přiznat že mě to totálně pohltilo a visel sem na tom celej den v práci, doma- prostě pořád:D Pak sem naštestí nastupoval do nový práce a to mi zachránilo uchování zdravýho rozumu, páč sem na to neměl čas a účet sem zrušil aby neměl nikdo zadarmo farmu:-)

Od tý doby mám klid, ikdyž občas si na to vzpomenu, ale už bych si to asi nedal páč bych na to byl opět závislej:)

V praci nam to blokli:( ale mam dobrej zastup:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: Klabrdon

Já se k travianu dostal úplnou náhodou od bráchy kterej to mastil a doporučil mi to.. moc se mi do toho nechtělo, ale jen tak ze zvědavosti sem se zaregisroval. Musim, ale přiznat že mě to totálně pohltilo a visel sem na tom celej den v práci, doma- prostě pořád:D Pak sem naštestí nastupoval do nový práce a to mi zachránilo uchování zdravýho rozumu, páč sem na to neměl čas a účet sem zrušil aby neměl nikdo zadarmo farmu:-)

Od tý doby mám klid, ikdyž občas si na to vzpomenu, ale už bych si to asi nedal páč bych na to byl opět závislej:)

V praci nam to blokli:( ale mam dobrej zastup:)

To mě to tam bylo taky vytýkáno, ale bylo mi to jednou-hrál sem pořád jak šílenej:D- do toho pořád smsky posílaný ze služebního mobilu na zalťáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...