Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Travian


AKCZ

Recommended Posts

No záleží podle strategie jakou chceš hrát. Germáni jsou dobrý na utok, ale v obraně to je tragédie, Galové zase maji dobrou obranu, a římani jsou někde mezi tim. Já hraju za římany, protože můžu stavět pak dvě stavby najednou, sice maji dražší jednotky ale to mi teď už nějak nevadí. Podle mě je nejlepší hrát za římany nebo galy. Germáni maji rychlej nástup, protože si na začátku nakradou, ale myslim, že pak ty výhody rychle ztratí. :) A je to hlavně o tom, jakou zvolíš strategii a na jaký natrefíš sousedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Bohousi .. co si to vytahl za tema :D Uz tak je Travian nakazlivej a jeste to popohanet ;) Ale casem sjistis ze to cekani na suroviny je vysvobozeni protoze kdyby si mel vsechno hned tak u toho budes muset bejt 24h denne a to opravdu nejde..

aaischa .. zkus to a poznas.. ja na to pred tim rokem taky koukal dost znudene dokud jsem nezkusil.. a jedu v tom stale ikdyz teda uz muj opravdu posledni server S13 a po nem uz jen potopa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňo... řekněme, že jsem hrával. Pak bylo nějak moc vesnic a člověk nedělal nic jiného, než na tom visel 24 hodin... takže už nějakou dobu nehraju a děkuji znovu nechci... :bojim

P.S. Stejně jako O Game; Gladiatus; Bite Fight; Dark Pirates a Kapi Regnum (i když toho je škoda, člověk tam nemusí být pořád a má to zajímavý nápad - škoda že zatím nikoho nenapadlo udělat CZ server).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...