Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zabezpečení a krádeže aut


Trundik

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jaké máte praktické zkušenosti se zabezpečením auta. Nejedná se mi o to, co kdo doporučuje, že se mu to zdá nejlepší, protože každý preferuje něco jiného. Jde mi o praktické zkušenosti např:

Kolik znáte aut s pískovanými skly, které byly ukradeny

Kolik znáte aut se zámkem zpátečky, které byly ukradeny, nebo víte, že se do nich někdo dostal a ukradeny nebyly,

To samé s alarmem, to samé s jiným zabezpečením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Mě by zajímalo i o těch,co mají svůj "tajný vypínač".Pokud si odmyslíme krádeže typu - naloží a odvezou - tak zloději to mají v případě stejných technologií jednodušší.Myslím tím pro příklad,že pokud se naučí třeba likvidovat zámky zpátečky,tak vybere všechny takto zabezpečené vozy.Kdežto u "originálních" nápadů nebude přece prohledávat celý vůz a radši půjde jinam (?).Já mám klávesnici doplněnu o "originální" nápad.....Víc už nenapíšu,aby to ty šikovné náhodou netrklo.:myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistiky se nevedou, ale samozřejmě si zloděj vybere auto bez zabezpečení či označení skel (to je totiž pak dost nákladné přesklívat celé auto).

Alarm sice nikoho nezajímá v tom smyslu, že by tam hned běžel a i volal policii, ale pořád je to způsob jak se na to auto upozorní a spousta lidí se ještě ohlédne, což asi zlodějovi nesvědčí.

Já mám okna pískovaná a zatím je autíčko doma. Uvažuju o zamykání řad. páky, ještě nevím, stejně je dobře pojištěn. Satelit je moc dobrá věc ale docela nákladáná na pořízení a provoz, myslím že se vyplatí u dražších modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Zeder mi přijde jako velice dobá věc.

Satelitní hlídání, jak kdy. Máme všechny auta ve firmně hlídány přes Sherlog. Zkušenosti někdy rozporuplný. Někdy ti volají že se s tím něco děje, když auto stojí na dílně, servisu, někdy se ti ozvou až po 10ti dnech ža auto změnilo polohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...