Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezramínkové stěrače na 406


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

kupoval jsem je jednotlive, uz nevim kterej byl pro jaky auto urcenej, ale na krabicce od toho kratsiho bylo tusim, ze je pro citroen C4. Sly mi tam bez problemu, prace na dve minuty

aha já je kupoval jako sadu a jsou jen pro Volvo :D, mi bylo už jasný jak jsem je rozbalil, že tam nepůjdou,tak to je půjdu vrátit a objednam jiný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, no to sadu ne no, musis jednotlive, vim ze ten kratsi byl 100% pro tu C4ku nebo C3ku citroena, ale ten delsi fakt nevzpomenu a krabicku uz nemam

Jinak to uchyceni by melo byt stejny jako treba u oktavie

[upravil dne 11/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky jsem si chtěl "vylepšit" auto a sháněl bezramínkové stěrače. Bylo mi ale líto dát za originály nějakých 1500Kč, tak jsem koupil nějaké obyč v mototechně za 170Kč v rozměru 600x550 na P406 (v autokelly je mají za 140Kč). Dal jsem je na auto a okamžitě sundával a šel je vrátit. U spolujezdce na kraji okna to cca 5cm vůbec nepřiléhalo, tím pádem by to neplnilo účel stěrače. Takže po této zkušenosti jsem bezramínkové stěrače vzdal a koupil sadu od Valea se spojlerem za 500Kč a jsem spokojený. Ty bezramínkové Bosch nebo Valeo budou určitě v pohodě (budou mít kvalitnější ocelovou lištu a tím pádem to bude krásně přiléhat a také mají kvalitní gumky), ale nejlevnejší jsem našel za nějakých 1200Kč a to bych do stěračů nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezramínkový jsou akorát tahák na peníze, nestíraji moc dobre špínu, ale jen vodu, záleží jak se jim povede ta ocelová lišta. Já se vracim k raminkovejm, protože tyhle mi nevydrželi o nic víc než kvalitní raminkový, hodně se kradou, v zimě jsou na nic, v létě nesetřou mouchy a jsou třikrát dražší než kvalitní ramínkový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyhle bezramínkový aera sou taháky na peníze,ale zase z druhý strany /to vim z vlastní zkušenosti/ sou dobrý.Mám je ,co sme před rokem koupili naší "žabičku"/306ku/ a sou super.Drží dobře stíraji eště lepší.Vyměnil sem ty starý,protože byly špatný a roztrhaný, za tyhle.Stáli teda 550kč-což zas neni tolik oproti originálu,ale spokojenost:super:potlesk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka r.v.1998

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Přema

Taky mám bosche ale za 1200 a líp setřený okno jsem nikdy neměl.....:super:super

Hned vysvětlím,ta cena proto,protože makám u Bosche tak máme různé slevičky tak to je jedna z nich !! Abych to uvedl na pravou míru,ale jinak super !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...