Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezramínkové stěrače na 406


OK406

Recommended Posts

Ja mam grafitove stierace ALCA za 99Sk/ks a doporucejem kazdmeu. K tomu som aplikoval na predne skla este Tekute stireace SHERON a super:super:super:super.

Voda sa na skle dava do kvapiek a stierace potom kraaaasne vodu zotieraju. Sheron stal 120Sk v kauflande.;)

Mozno ten co este nemal tak bude tvrdit ze je to na prd, ale ja si to neviem vynachvalit, dokonca aj muchy rozplesknute na skle sa tak neprichytavaju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem,tzv.bezraménkové stírátka taky dával,na veterána P205.Valeo X-trim.Cena 950,-Jdou tam bezproblému usadit,podle prodejců autokelly to prý nejde:bojim.Stírají dobře,narozdíl od klasických se při vyšší rychlosti ani nehnou.S těmi starými vzduch silně cloumal.Fakt doporučuju.Už jsem je viděl v krámech za velmi nízké ceny,nějaká bezejmenná značka.Patrně čínský,ale nebál bych se do nich jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

pokud si poridis ty Valea, tak jen sundas stavajici sterac, na ten hacek ramena sterace navleknes novy Valeo a zacvaknes pojistku aby drzel. to je vse, vymena trva tak minutu. Delku bych doporucil a nekolikrat tu byla psana v minulosti 60 u ridicie a 55 u spolujezdce ( tech 60 se tam mozna pred spolujezdce taky vejde )

Fotky bohuzel v tomhle pocitaci nemam

máš ty VM11 a 16? http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=187326487

ty ramínkový co mám, jsou strašný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: santero

Původně zaslal: Ferry

pokud si poridis ty Valea, tak jen sundas stavajici sterac, na ten hacek ramena sterace navleknes novy Valeo a zacvaknes pojistku aby drzel. to je vse, vymena trva tak minutu. Delku bych doporucil a nekolikrat tu byla psana v minulosti 60 u ridicie a 55 u spolujezdce ( tech 60 se tam mozna pred spolujezdce taky vejde )

Fotky bohuzel v tomhle pocitaci nemam

máš ty VM11 a 16? http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=187326487

ty ramínkový co mám, jsou strašný...

Nene, tohle jsou jen Silencio, ja mam Silencio X-TRM to jsou jeste trochu jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

Tak já teda nevím jak vy, ale já si na zkoušku koupil bezramínkové stěrače v tescu v "tuning" obchodu a musím říct, že za ty peníze spokojenost. Není to valeo a za ty peníze... tuším 170 za kus, ale nejsem si jistej... :mrk

V kterem Tescu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

Původně zaslal: jaudax

Tak já teda nevím jak vy, ale já si na zkoušku koupil bezramínkové stěrače v tescu v "tuning" obchodu a musím říct, že za ty peníze spokojenost. Není to valeo a za ty peníze... tuším 170 za kus, ale nejsem si jistej... :mrk

V kterem Tescu? :)

obyčejné seženeš všude od 170 do 200 za kus, dnes jsem koukal i v Baumarktu že je mají, a měli tam i od Bosch a už na pohled ty Boschky, byly o ničem úplně jiném než ty obyčejné, myslím si , že kvalita se ukáže u těchto stěračů během pár měsíců, já jsem si je objednal u KV. Kelly VALEO SILENCIO X*TRM sada 600+550 a zítra je budu mít :D cena po slevě 1020,- Kč hold za kvalitu se platí :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal na zkoušku, jestli nebudou skákat po skle, pak si ty valea koupím. Zatím je mám 2 měsíce a spokojenost. I ve 150km/h stírali pěkně - i když zpátky se jim stejně taky nechtělo... :aut A kupoval jsem je v Tescu v Opavě , ale prodávají je všude. Jinak stály 175kč/kus (71cm)

[upravil dne 10/6/07 jaudax]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: santero

Původně zaslal: Ferry

pokud si poridis ty Valea, tak jen sundas stavajici sterac, na ten hacek ramena sterace navleknes novy Valeo a zacvaknes pojistku aby drzel. to je vse, vymena trva tak minutu. Delku bych doporucil a nekolikrat tu byla psana v minulosti 60 u ridicie a 55 u spolujezdce ( tech 60 se tam mozna pred spolujezdce taky vejde )

Fotky bohuzel v tomhle pocitaci nemam

máš ty VM11 a 16? http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=187326487

ty ramínkový co mám, jsou strašný...

Nene, tohle jsou jen Silencio, ja mam Silencio X-TRM to jsou jeste trochu jiny

Ferry tak jsem koupil tu sadu od Valea Silencio X-TRM 600+550, ale ani náhodou je tam nedastanu, oni jsou opravdu jen na Volvo, kupoval si je jednotlivě nebo jako sadu ? naštestí jsem domluvenej , když tam nebudou pasovat tak je můžu vrátit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...