Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Biely dym a baretka


slavomir.martos

Recommended Posts

Ahoi ahoi morski vlci

skusal som to cez search ale nic som nenasiel, takze:

1. Po nastartovani mi vybehne z vyfuku riadne mnozstvo bieleho dymu, ale potom je uz vsetko okej - co to moze byt?

2. Zacala mi robit starosti baretka - par krat po nazhaveni uplne odisla - meral som ju a bola vyslahana. Co je dost mozne, lebo robim teraz kratke trasy (praca - domov). Dal som ju nabit a po piatich dnoch zase vybita.

Znova nabit - a skusil som vytiahnut predny panel radia na par noci - a fsecko okej. Je to mozne ze ma radio odber aj ked je OFF?:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add bily dym: znamena vodu nekde na ceste. U katalyzatoru je to bezne, tam je voda produktem. Pokud katalyzator nemas, dostava se ti voda ve vetsim mnozstvi nekam do vyfuku nebo nekam a tak dymis.

add baterka: Tak tuhle zavadu jsem mel u expartnercina citroena. Baterka byla zkratovana (jen jeden clanek). Na zatezaku se to neprojevilo, ani na meraku. Jen se snadno vybila. Zavada se projevi takrka z niceho nic, a dokonce se to stalo u benzina za jizdy.

[Editován dne 11/9/03 Andilek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...