Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zámek kapoty


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Má dotaz, pravý zámek kapoty má nějakou vůli, myslel jsem že ho jednoduše seřídím a zjistil jsem že to asi nejde. Sundal jsem masku abych se dostal ke šroubům, myslel jsem že po jejich povolení budu moct zámek seřídit a on je mezi takovými prolisy v plechu a ani díry pro uchycení nejsou uzpůsobené na nějaké seřizování. Opravdu to nejde?? Nebo jsem slepej, a něco jsem neviděl?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

povolit a malinko jej posunout dolů co jsem koukal na CD tak jsou na každé straně.je to na obr od OK406 obrázek 10.2 povolit 2 šrouby a dej drobet dolů,nevím jest-li nejsou ještě tam gomové dorazy na seřízení

Posunout dolů to právě nejde, je to mezi takovýmy prolisy a v těch to přesně drží. Gumový dorazy tam jsou, jedny na seřízení kapoty aby seděla s blatníkem, a druhý na kapotě takový špunty, možná ty vyměnit by pomohlo:myslim

OK406: nepovolilo se to najednou, ale pořád se mi někde něco klepe a nevím kde:( tak hledám

[upravil dne 30/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A co tlumiče (uložení) ? A odkud to jde??

uložení tlumičů je snad dobrý, koukali na to i v servise jak mi měnili ted ty tyčky. Jde to někde zepředu, je to takový ostrý klapavý zvuk, prolezl jsem podběhy, nárazník, mlhovky, a jak to tak prolejzám tak zjišťuju že se klepe všechno na co šáhnu.:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Zkus kapotu vypodložit tak, aby tam nebyla vůle - zkus např dát jako doraz měkkou gumu na gumování a pohraj si s tloušťkou, aby šla kapota zavřít, ale neměla vůli.

(Na 405 byly ty gumové dorazy ve travu spirály, stačilo pootočit)

No ta spirála tady bohužel není, jsou tu jen dva šroubovací dorazy na vyrovnání kapoty aby seděla s blatníky a pak dva gumový špunty a ty jsou bez regulace, něco s tím zkusím vymyslet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...