Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mám do toho jít?


KUBBACHER

Recommended Posts

Kamarádi silně uvažuji o tomto kočáru, už jej mám odložený a za týden se jedu na něj podívat, co si myslíte stojí to za to?

:myslim

4626_big_1.jpgPEUGEOT 406 BREAK ST CONFORT 2

Technická data:

Objem: 2179

Palivo: nafta

Výkon: 98 KW

Toč. moment: -

Pneu: -

Max. rychlost: -

Spotřeba: 6,5 l paliva na 100 Km

Délka: -

Šířka: -

Výška: -

Rozvor: -

Detaily:

Rok výroby: 2002

Km: 89000

Kategorie: ojetý

Cena: 279 000 Kč

Dealer: AUTOMOTIVE s.r.o.

Barva: šedá metalíza

Popis vozu:

ABS, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, posilovač řízení, přední mlhové světlomety, elektronický imobilizér, výškově i osově nastavitelný volant, elektricky nastavitelná přední sedadla, výškově i osově nastavitelné přední opěrky hlavy, elektrická a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, elektrické ovládání předních i zadních oken, palubní počítač, automatická klimatizace, senzor venkovní teploty, velurové čalounění, kožený volant + hlavice řadící páky, střešní nosiče-hagusy, originální rádio PEUGEOT + ovládání pod volantem + CD měnič / 6 disků /,

zadní sedadlo dělené a sklopné v poměru 1/3 a 2/3, osvětlené prahy dveří, tónovaná okna, automatická aktivace stěračů, ostřikovače předních světlometů, metalický lak, zamykání zpátečky, vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce

Historie:

koupeno v ČR jako nové, 2.majitel, nehavarovaný a pravidelně servisovaný vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popis a fotka nevypadá špatně, ale bál bych se toho, že to sloužilo jako náhradní vůz... Přeci jenom, kdybych já dostal do ruky náhradní vůz bylo by mi úplně jedno jestli s tím vymetu nějakou díru nebo že motor budu točit a turbo dostane kalup.... A jestli jako náhradní vůz sloužilo 89000 km.... Taky bych řekl, že náhr. vůz bude mít najeto za pět let výrazně více.

Toť můj názor. Určitě bych se na to jel podívat, ale byl bych velice ostražitý. To ale u každého ojetého auta...

Hodně štěstí.

[upravil dne 30.5.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeď se na to podívat a uvidíš. Co se týče fotek. Jo vypadá to na nich hezky. Bohužel to vypadá asi 90% aut a pak, když k tomu přijedeš zjistíš, že je to šrot. Každopádně bych si důkladně zjistil, proč to má dva majitele? Připadne mi divný, že by si autosalon kupoval ojetý vůz, který použije jako náhradní vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám taky v té samé výbavě jen 2.0 HDI 80Kw a je to krasavec určitě doporučuji ale jen ta cena 279000 jse mi zdá trochu moc. Ale jinak bych do toho šel. Hodně zdaru a dobrý kup:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Připadne mi divný, že by si autosalon kupoval ojetý vůz, který použije jako náhradní vůz.

Hodně aut jezdí jako náhradí vůz tehdy, když to prodejce vykoupil od předchozího majitele na "protiúčet" a pak se toho nedokázal za optimální peníze zbavit. Tak si to většinou nechají právě jako předváděcí vůz. V minulém zaměstnání takto dopadlo Volvo S 70. Prodejce to vzal zpět za 450 000,- CZK a pak to nikdo nechtěl koupit, tak si to nechali.

To znamená, že taky jako náhradní vůz to může jezdit jen 5 000 kilometrů. Ale to je otázka, jak by to bylo prokazatelný.

[upravil dne 30/5/2007 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

rok 2003 za 240 táců loni najeto60 tácu serviska a vybavení i to co máš či píšeš ty .úplně to samé pomalu souhlasí jak motor barva.říkám cena vysoká:roker

to Kubbacher,

ak si so servisom jedna ruka tak sa opýtaj aj na možné riziká tohto auta. Inak tú cenu ako píše Komisar zraz dole.

Inak fakt dobrá výbava.:potlesk. A mysím si, že auto by malo byť dobre servisované, to si prever sám. Lebo logicky by to tak malo byť. Výhoda je mať servisku lebo inak budeš zbytočne meniť nejaké filtre ak to malo toto auto vymenené pred pol rokom.

Ja by som teda fo toho skôr išiel vďaka lepšiemu servisu, zdá sa mi tam lepšia záruka ako dovoz z cudziny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: MPavel

Připadne mi divný, že by si autosalon kupoval ojetý vůz, který použije jako náhradní vůz.

Hodně aut jezdí jako náhradí vůz tehdy, když to prodejce vykoupil od předchozího majitele na "protiúčet" a pak se toho nedokázal za optimální peníze zbavit. Tak si to většinou nechají právě jako předváděcí vůz. V minulém zaměstnání takto dopadlo Volvo S 70. Prodejce to vzal zpět za 450 000,- CZK a pak to nikdo nechtěl koupit, tak si to nechali.

To znamená, že taky jako náhradní vůz to může jezdit jen 5 000 kilometrů. Ale to je otázka, jak by to bylo prokazatelný.

[upravil dne 30/5/2007 Trundik]

Jedině to vyzjisti z techničáku, kdy bylo auto převedeno na druhého majitele. Ale i tak je to hodně na hrubo....

Každopádně důvěřuj, ale prověřuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komisar: To není špatné, ale může být bouraná, bez servisky, vzhledem k tomu, že je to dovoz, tak i stočené km. Ale ta cena je dobrá.

Ajven: Ten servis prováděl jen ten Peugeot v té Bystřici, takže vše orig. díly a samozřejmě ta serviska a nebourán. Ale podotýkám filter pevných častic je už vyměněný!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, za ty peníze Vvůbec!!! Auta jsou pořád hezký a budou!!! Za ty peníze musíš sehnat o řád výš rok výroby 2003!!! A jen kvůli tomu že má FAP nový, přeplatit takový hříšný peníze to nestojí! A ještě náhradní vůz s těma km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...