Jump to content
Sign in to follow this  
Harry

Jakou máte zkušenost s novýma 206kama

Recommended Posts

Znám pár případů,kdy si je lidi koupili a měli s nima problémy i když snad každý jiné.Auto si pochvalují,ale celkem je zarazilo,že po týdnu mají geometrii přední náparvy v pr. a nebo,že jim teče olej s vany atp.Zase na druhou stranu tvrdí,že prodejci se k tomu postavili čelem a všechno rychle spravili,ale i tak mají takový špatný pocit,že se to hned pokazilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja nevim. Dlouho jsem jezdil s 205 a kdyz se zacalo sypat co se dalo, tak jsem sel do 206tky nove. Mam ji slabe pres 2 mesice a uz jsem resil nasledujici: Volna kapota (garancni servis dotahl, ted sedi jak pribita), na prave strane vpredu je nejake divne tesneni a pri rychle jizde (nad 150km/h) a pri bocnim vetru to desne knoura (garancni servis nema silnici kde by to prohnal tak rychle a tak nemuze ozkouset kde se co deje) a vadny pocitac viz. nekolik prispevku pred tim (momentalne jsem pres znameho nechal lidi v garancnim servisu pripravit dusevne na pozadavek vymeny a predpokladam ze ji uspesne provedou). Takze si muzete udelat obrazek sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No protože to řešíme jako služební vozidlo.Ze všech návrhů,které u nás padly vychází nejlépe asi ta 206,ovšem někteří jedinci jsou nějak proti,tak jim to mám nějak podložit zkušenostma :-)

Ono asi ani nevadí když se něco posere,hlavně když to servis dá rychle do pořádku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To myslikovjan: No kdybych to bral dle zkušeností z předprodejního servisu,tak si koupím Subaru u jednoho prodejce na moravě.Jenže to je o něčem jiném než vozítko na vožení človíčka a sem tam pár malých lehkých krabic :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×