Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velikost nadrze


redken

Recommended Posts

Jak píše komisař, 70 litrů, ale jestli jsi tam někdy dal víc, tak je to proto, že každá nádrž je vlastně o něco větší - to je jakýsi retenční prostor, který by se ale neměl podle stanoviska výrobce využívat. Takže tankovat do prvního vypnutí pistole (to sem ale chytrej co? - dneska to totiž říkali na radiožurnálu v motorevue) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Já když tankuju plnou, tak je to většinou kolem 69l než se pistole vypne... A peněženka potom zapláče při současných cenách benzínu... :nevim

mm, taky vzdycky u pokladny zamacknu slzu, ale porad lepsi nez brat levneji Tesco Natural '95 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: mi16

NO taze tak. V papieroch pise 70, ale bezne chlapci co chodia na UA so 406-kami davaju okolo 78 -82 litrov(auto je naklonene, na kline)

Tak to se mi ještě nepovedlo. To jsou ale kouzelníci:D:D:D

Tak ked naklonis auto a poslednych 10 litrov tankujes 10 minut tak preco by nie:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi nechcem sa hadat... raz som to videl na vlastne oci ze tam daval 80 litrov. Ale ci nedal nafuknut nadrz to uz neviem(na UA sa za to plati okolo 150 USD). Ale co som videl tak do 605 zmestili 92 litrov a ma pisanych osemdesiat. No neviem. Tolko moj postreh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když mi svítil hlaďas, tak jsem tam po prvním cvaknutí pistole dostal 59l -> že rezerva bude něco kolem 10l?? Ale musim uznat, že 406 je o mnoho více náchylnější na to, jestli auto stojí do kopce, nebo zkopce, než byla 405tka, alebo mi snad neblbne plovák v nádrži??

[upravil dne 4/6/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

když mne začne svítit kontrolka tak tam dám 60-61 l tekže rezerva je zhruba10+- něco co se pak vleze do hadice

Tak to máme podobně ... takže rezerva je počítaná na cca. 100km - podobné, jako to bylo u 405, akorát tam se po rozsvícení dostalo 7-8l, takže taky kolem 100km u ropise ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tych 70L je aj 2,0l v coupecku???a nevie nahodou niekto preco sa mi kontrolka benalu resp. "HLADNE OKO" rosvieti cca 3-4mm pred oznacenim rezervy???Je to vobec normalny jav???Bo dost ma to niekedy vydesi hlavne ked som niekde na dlhej ceste a cerpacka nedohladno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: benik1984

Odpovím ti přesně 73,7 litrů nedávno jsem tankoval s kamarádem. Mám 406 rok 98 on 00 a tankoval až po víčko...

to měl v nádrží tak deci:mrka byl rád že dojel k benzince

kolega ma š120,

a stále tankuje za 100Sk ako za socializmu. :D:D:D

Už tri krát auto tlačil z križovatky na parkovisko a stále sa nepoučil. Vidím, že vy tankujete doplna a potom huráááá sa voziť.

Inak osobne každé kilo /rozumej liter/ váhy naviac spôsobuje vyššiu spotrebu takže jazdiť na polovičnej nádrži je tiež riešenie. Inak vyhádžte z kufra všetky nepotrebné veci lebo tiež to odľahčite. Niektorý tam vozia všetko možné.:D

Skoro ako vo filme o pirátoch, keď chcú ujsť a byť rýchly tak vyhádžu aj delá aj potraviny.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...