Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČEŠI JSOU PROSTĚ BÁJEČNÝ NÁROD....


Netopýrka

Recommended Posts

Původně zaslal: secouver

Netopka měla skvělej nápad na založení tohodle vlákna, plně chápu její rozhořčení, jen se musím tak trochu usmívat nad tím, jak tu všichni kárají ostatní spoluobčany a tvrdí, jak jsou "všichni blbí". Samozdřejmě, je to tak, někdy to vážně hraničí, ale vy ste nikdy nic podobného neudělali ač nevědomky, že tu takhle haníte? :P

Hele, jestli chceš, aby lidi kritizovali sebe, tak si založ nový téma - tady se nadává na ty ostatní! :D

edit: a můžeš soutěžit s Netopkou, kdo bude mít víc odpovědí. ;)

[upravil dne 29.5.2007 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu někdo ze začátku psal, že mu stačil jeden den v Německu, jak je to tam "jiné" - tak dotyčnému garantuju, že kdyby tam o něco déle, že ty růžové brýle zatraceně rychle ztratil. A nejen v Německu, i leckde jinde. VŠUDE je chleba o dvou kůrkách, VŠUDE je něco za něco. Akorát za jeden den se toho moc nepozná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jak tu někdo ze začátku psal, že mu stačil jeden den v Německu, jak je to tam "jiné" - tak dotyčnému garantuju, že kdyby tam o něco déle, že ty růžové brýle zatraceně rychle ztratil. A nejen v Německu, i leckde jinde. VŠUDE je chleba o dvou kůrkách, VŠUDE je něco za něco. Akorát za jeden den se toho moc nepozná...

ano i ne,

"všude je chleba o dvou kůrkách" - ale ať mě "okrádají" s úsměvem, přivítáním a poděkováním

"všude je něco za něco"- ale jaká je cena toho "prvního" k tomu "druhému" a nemyslím finance.

Netopýrka otevřela "Pandořinu skříňku", čech (moravan, slezan, valach( nemyslím koně) apod.) není o nic horší než zbytek světa, akorát se většinou neumí chovat, brát věci s nadhledem, stále nehodnit všechno a všechny, být ublížený, cítit se minimálně o dva stupně výš než jeho šéf atd..

Jsem rád tady , doma, nechtěl bych žít jinde, ale to nevylučuje to, že mě tady spousta věcí s... a že se taky nedokáži vždy chovat "asertivně" k ostatním a že jsem skutečně vděčný každému, kdo se chová pěkně a s úsměvem ke mně.

PS. Nehodnotím "cizinu" jen z pozice turisty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: MJSytic

Pak tě zastaví "tlustá prasnice" obecní policie, žes jel 44km/h a jak si to představuješ když je tu zóna 40...

:D:D:D Taky jsi měl tu čest s Ludmilkou? :D:D:D

Ty přes nás jezdíš taky? To je něco, viď? U pomníku červený fačko, a pak ti vběhne hroch ve dvou svítivých vestách do silnice ...:aut

Já s ní zkušenost jako řidič naštěstí nemám - nás fotbalisty nestaví, ale chytla (doslova jí skočila pod kola) mojí mamku a ta z ní byla na prášky (zmiňovaných 44km/h) … Hlavně, že přes noc jezděj kolem baráků čórkaři a frajeři s vytuněnýma kárama si to valej přes ves klidně i kilčo …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Ty přes nás jezdíš taky? To je něco, viď? U pomníku červený fačko, a pak ti vběhne hroch ve dvou svítivých vestách do silnice ...:aut

Já s ní zkušenost jako řidič naštěstí nemám - nás fotbalisty nestaví, ale chytla (doslova jí skočila pod kola) mojí mamku a ta z ní byla na prášky (zmiňovaných 44km/h) … Hlavně, že přes noc jezděj kolem baráků čórkaři a frajeři s vytuněnýma kárama si to valej přes ves klidně i kilčo …

V těch končinách se pohybuju skoro 5 let, Monča je z Mratína, takže tama jezdím skoro denně a někdy jedu přes Mratín do práce. V

Čakovičkách jsem nebyl cca 2,5 roku a nějak mi to nevadí (kvůli tomu divnýmu "esíčku" :D)

P.S.: Nepotkali jsme se cca před hodinou na kraji Měšic? Jel jsem od Hovorčovic na Mratín...

[upravil dne 30/5/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

V těch končinách se pohybuju skoro 5 let, Monča je z Mratína, takže tama jezdím skoro denně a někdy jedu přes Mratín do práce. V

Čakovičkách jsem nebyl cca 2,5 roku a nějak mi to nevadí (kvůli tomu divnýmu "esíčku" :D)

P.S.: Nepotkali jsme se cca před hodinou na kraji Měšic? Jel jsem od Hovorčovic na Mratín...

[upravil dne 30/5/2007 Dundee

Tak to jsem nebyl já. Jsem v práci na Žižkově a auto by mělo být na Palmovce:) Jaký "esíčko" mylsíš?

Jinak poznávací znam. mýho Péčka je:

post-0-14109595710089_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

"Esíčko" myslím na kraji města směrem od Nový Vsi, je to z kopce a kousek za nim se dá odbočit na Nera (kolem hřiště).

Tak tys to nebyl, páč tenhle Pug měl vpředu mlhovky ;)

JJ, už vím. Tak teď už je to v poho. Keře jsou vykácený, takže je tam celkem dobře i vidět. Jinak z hřiště tam toho moc nezbylo. Snad jen ty šatny :D Je to rozparcelovaný na baráky ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...