Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČEŠI JSOU PROSTĚ BÁJEČNÝ NÁROD....


Netopýrka

Recommended Posts

Původně zaslal: Fusion

Já když potkám prodavačku nebo prodavače, kterej je ochotnej se mnou o nějakým výrobku pokecat a být u toho příjemnej tak mám pocit že bych měl udělat oslavu s ohňostrojem.

Mě osobně strašně štve neochota a nezájem zaměstnanců.

Naprosto souhlasim... Nejvic me "potesil" "kamarad" (prodejce el.) pritelkyne, ktery ji radil fotak bez optickeho zoomu s tim, ze ho stejne nevyuzije... navic za stejnou cenu byl fotak srovnatelnych parametru s zoomem apod :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak taky bych mohl povídat. Jsem invalida a když přijedu někam k marketu nebo nemocnici, kde je tisíc parkovacích míst a tři až pět míst vyhrazeno pro invalidy a vidím tam auta bez označení, mám taky chuť střílet. Tak musím hledat místo jinde, samozřejmě někde hodně daleko na konci parkoviště a pak šmatlat o turboklackách půl km zpátky jen proto, že nějaký hovado si tu svou pr..l a pr..l tý svojí matrony dovezl až ke dveřím. Když spočítáte kolik procent jsou čtyři místa v poměru k ostatním tak je to směšný a ještě to nám zaberou. Taky jsem byl před pěti roky zdravej člověk kterej neměl 12 let návštěvu u doktora, stát se to může každýmu ze dne na den. Ve Vídni jsem jel ve tříproudovce a na křižovatce zjistil, že jedu špatně, vyhodil jsem blinkr a najel na otočení, provoz jak blázen, já žaludek až v krku že tam strávím noc a světe div se...Když viděli blba z ciziny a že asi zabloudil, zastavili i ti co měli zelenou a blikáním mě vyzvali abych se otočil. Může se něco takovýho stát tady? Bejt zdravej tak zdrhnu do Brazílie na pláž, někde od větších měst, doutník do huby, nohy ve vodě, všude klid....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jsou češi zamindrákovanej národ s hitlerovským komplexem, jsou malí a ubozí, nikdy nic neznamenali a proto si léčí komplexy nadutostí a nadřazeností, bohužel nejvíc tím trpí sorta zbohatlíků kteří si hrají na honoraci a všem kolem dávají najevo jak jsou in...

Seděl jsem v jedné restauraci, kde seděli místní mladí štamgasti a v klidu se plkalo, přišel frajer v kravatě s partou, vytáhl šrajtofli nabitou pětitisícovkama, jednu hodil vrchnímu aby vyhodil ten dobytek (myslel tím nás ostatní hosty) s tím, že tady bude jejich uzavřená společnost. Asi už někde byli nasát, ostatní se dohadovali s vrchním a jejich kápo musel na záchod. Viděl jsem jak mladí vstávají taky a zmizeli za ním. Po deseti minutách už přišel jen navoněnej frajer s rozbitou hubou, krev z něj crčela, ostatní ho sbalili a odfrčeli pryč. Za chvíli se mládež vrátila a zase zavládl poklid. Poprvé v životě jsem měl strašnou radost, že byl hulvát spravedlivě alespoň na chvilku potrestán...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Pata: sorry, ale opticky zoom je jen marketing bullsh*t vyrobcu, takze kvuli tomu bych dotycneho nehanel. treba mel pro vyber toho konkretniho fotaku i jiny duvod.

Opticky zoom totiz jen udela napr. z fotky o fyzickem rozliseni 1024*768 fotku 800*600 (opticky fotka vypada vetsi), ale totez se da mnohem kvalitneji udelat v kompu. :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Pata: sorry, ale opticky zoom je jen marketing bullsh*t vyrobcu, takze kvuli tomu bych dotycneho nehanel. treba mel pro vyber toho konkretniho fotaku i jiny duvod.

Opticky zoom totiz jen udela napr. z fotky o fyzickem rozliseni 1024*768 fotku 800*600 (opticky fotka vypada vetsi), ale totez se da mnohem kvalitneji udelat v kompu. :xvul

Pleteš si to se zoomem DIGITÁLNÍM!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debilové jsou všude, ale je pravda, že poslední dobou je to opravdu šílené. Řidičák dneska dostane kde kdo a pak to na cestách vypadá. Jak již tady zaznělo, nikomu nevěřit, spolehnout se jen na sebe, a nenechat si srát na hlavu a bránit se... jináč to dneska nejde...

A HLAVNĚ KEEP SMILING :papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Vvitty

2Pata: sorry, ale opticky zoom je jen marketing bullsh*t vyrobcu, takze kvuli tomu bych dotycneho nehanel. treba mel pro vyber toho konkretniho fotaku i jiny duvod.

Opticky zoom totiz jen udela napr. z fotky o fyzickem rozliseni 1024*768 fotku 800*600 (opticky fotka vypada vetsi), ale totez se da mnohem kvalitneji udelat v kompu. :xvul

Pleteš si to se zoomem DIGITÁLNÍM!!! :papa

Zrovna jsem taky valil oči a chtěl se zeptat na definici digi zoomu, když to předtím je definice zoomu optického ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim "zranim" to je klasika, nedelaji to vsichni, ale myslim ze vetsina cechu jo. Pripomelo mi to jak na vesnici u rodicu byla obecni zabijacka a pro kazdeho byla nachystana porce na ochutnani a lidi si misto 1 porce brali porci 5 a nosili si to domu...:xvul

A s tim parkovanim jsem zazil nedavno neco podobneho, jel jsem s pritelkyni na petrov, hledal jsem kde zaparkovat, v jedne ulicce nedaleko je sousta parkovacich mist kolmo k vozovce (v podstate po cele delce ulice) ale taky je tam spousta aut asi po 500 metrech jsem videl pana ze bude vyjizdet. Tak jsem zastavil, zeptal se ho, jestli opravdu jede pryc, chtel jsem asi o3 metry couvnout aby mohl pohodlyne vyjet a divam se, ze za mnou si to prihasil taxik a zastavil za mnou, tak jsem dal spatecku, aby videl, ze budu couvat. On tam zacal zbesile gestikulovat, z cehoz jsem usoudil, ze se mu couvat nechce. Tak jsem kousek couvnul, jeste kousek, ale porad bez uspechu, uz jsem byl asi 20cm pred nim. Pritelkyne vystoupila a vysvetlovala mu ze chceme parkovat, taxikar zacal nadavat - to uz jsem chtel vystoupit i ja a jit si to s nim vyjasnit, ale on najel na chodnik a objel me PO CHODNIKU! :bojim Monca pak rikala ze pry spechal za zakaznikem - to nechapu, kdyby misto dohadovani kousek couvnul, tak by to mel stejne rychle, nebo mozna rychleji a bez nervu... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je mi divné, že zrovna na Netopýrku jsou lidé tak zlý. To už Netopýrko vypadáš jako Netopýr?

Já vyjet na takovou slečnu, tak se hned uctivě omlouvám a uvolňuji místo...

Jinak psát tu, co vše jsem kde zažil je na dlouho a vůbec, raději to zapomínám, protože vzpomínat na to, to by se člověk akorát rozčílil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda nebudte tak zpruzeny vsichni nejsou stejni. Nekteri lide jsou jini.

Tuhle jsem odevzdaval cipovou kartu na univerzite, prisel jsem 15 minut pozde pani z pokladny chytil ve dverich, vse mela zbaleno, ale rekla ze to nevadi, ze se mnou vrati. Mile jsme si popovidali a ja nemusel jet 200km do skoly opet zbytecne.

Kdyz jsem kdysi naboural plot a sel to rict se strachem majiteli. Tak se me zeptal zda mi nic neni, pak me pozval na kafe dal mi susenku, nechal me zavolat pomoct. Rekl ze policajty volat nebude, ze to urcite opravim. Opravil a byl jsem rad. :)

A takovejch pribehu mam vic, samozrejme ze potkam kupu blbcu, ale to je jejich problem ne muj, ty si po roce nepamatuju, ale mile lidi ano.

Proto nenechte se zbytecne rozcilovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsme u toho baleni potravin, nedelame to jen my, ale i Nemci, Americani, Rekove, Britove. Akorat to nedelaji tak okate.

A pokud jde o neochotnou obsluhu, mam jeden velmi neprijemnej zvyk. Obvykle si nenecham veci libit a pak dokazu bejt dost, dost uprimnej. A ne kazdej to uplne snese. Na druhou stranu zase snesu dost a uz musi opravdu bejt, abych vypenil a zmenil rezim na "arogantni". Za poslednich deset let jsem huste vypenil jen 2x a pokazde byla dana osoba propustena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Pak tě zastaví "tlustá prasnice" obecní policie, žes jel 44km/h a jak si to představuješ když je tu zóna 40...

:D:D:D Taky jsi měl tu čest s Ludmilkou? :D:D:D

Jinak trochu k tématu: Občas se zadaří, že se udělá v práci nějaká oslava. Vždycky se najde pár "dobrodinců", kteří nedají ani korunu na dárek (většinou nějaká prkotina, ale potěší to ;)) pro oslavence, navíc nepřidají ani na "výbavu" takové oslavy, ale hlavně potom přijdou "pomoct" sníst a vypít, co se dá :grr Nejde mi o ty peníze, jde mi o princip (pro rejpaly)... Jedna taková oslava mě totiž brzy čeká a ani nevim, jestli se na to těšim nebo ne, když vim, jak to chodí...

Chování lidí na ulicích a silnicích raději ani nekomentuju, páč bych byl hodně sprostej.

Neříkám, že jezdim zcela podle pravidel, ale dávám si bacha, abych v těch "slabých chvilkách" byl na té silnici pokud možno sám nebo někoho jakýmkoliv způsobem neohrozil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se skvěle pobavil když jsem jel z práce. Jel jsem jednou takovou úzkou uličkou přes sídliště (hlavní byla ucpaná). Není tam moc místa, dvě auta kolem sebe normálně neprojedou, páč po obouch stranách parkujou lidi z baráku. V tom proti mě vyjel frája se starou Sierrou. Jelikož jsem mě možnost mu uhnout ke straně, tak jsem tak učinil. Leč za mnou jel kravatyboy v "bakelitišemotorwagen řady 7. Za divokého gestikulování zajel za mě, aby ten s tou sirkou mohl projet. Leč problém nastal tahdy když jsem zjistil, že se nemůže protáhnout. Sklopil jsem tedy levé zrcátko, abych mu to usnadnil. Týpek poděkoval, popojel a najednou zjistil še se kvůli zrcátku toho báva kolem něj neprotáhne. Jelikož mě svim autem blokoval, musel jsem čekat až mine toho bavora. To jsem ale netušil, že to bude trvat 15minut:o. Ten blb v bávu nebyl vůbec ochotnej zklopit zrcadlo, aby mohla sirka projet a uvolnit tak cestu. Mezitim se začala za náma tvořit slušná kolona. někomu vzadu už asi ruply nervy a šel si to s kravatyboyem vyřídit ručně. Docela groteska:D nakonec zrcadlo sklopil, sirka popojela o dalšíích 20cm a já zmizel. Teď mě jen mrzí, že jsem neviděl, jak se tam kolem sebe bude protahovat cca 20aut.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netopka měla skvělej nápad na založení tohodle vlákna, plně chápu její rozhořčení, jen se musím tak trochu usmívat nad tím, jak tu všichni kárají ostatní spoluobčany a tvrdí, jak jsou "všichni blbí". Samozdřejmě, je to tak, někdy to vážně hraničí, ale vy ste nikdy nic podobného neudělali ač nevědomky, že tu takhle haníte? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...