Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kouř pod auto


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

Zajima me cena to hlavne, potom napajeni nejlepsi by bylo 12V. Objem nadrzky na roztok a ovladani!!!

Pred chvilkou me prisel majl od jedne firmy a tam to maji asi za 1890 Kc, ale az zitra mi pry napise podrobnosti.

Muzes mi neco nabidnout? Za ty prachy to stoji. Nikdo neprijede na krizovatku neodfoukne s pod auta kour a vali dal. To musi byt bomba!!!!!

Kdyz uz mam na neony pripojene trafo ktere do nich tlaci misto 600V asi 3000 a trubice sviti 3x tolik tak nejaky mlhostroj me nemuze odradit.:P:P

Ozvi se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKCZ: :D:D:D:D:D:D

All: Tak jsem na tohle téma mluvil s borečkom co dělá zařízení diskoték. Prej by se to dalo pořídit za pár \"šupů\" Nějakej bazmekt na převod 12V - 220V se dá prej udělat za pár stovek (já nevim tohle neni moje parketa, ale on tomu fakt bruntálně rozumí) pak sehnat nějakej kov co má vysokou vodivost a tudíž se rychle zajřeje (zebytobyl WOLFRAM) hodit to do antikorový trubky. Jeden konec vyvést pod auto a k druhýmu napojit kompresůrek s hadičkou a hadičku napojit na nádobku s tou tekutinou co dělá kouř na discu 5l stojí asi 300,- jedinej problém je v tom, že se musí ten plech žhavit, takže se to musí nejdřív pustit a teprve pak tam stříkat tu tekutinu. Jo a prej se dělaj i různý vůně a barvy: třeba k červenýmu autu - červenej kouř s vůní růží a tak :D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...