Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

30. pražský minisraz Džbán - 7.6.2007(čtvrtek)


John

Recommended Posts

Je to neuvěřitelný ale už je to po 30 co se sejdeme na Džbáně... a to 7.6.2007 (čtvrtek) v 18 hod. na obvyklém

místě na parkovišti před autokempem Džbán.

Je to přesně 3roky co se tyto mini srazy konají.

A tak pokud to vyjde tak snad bude nějaký zajimavější program,uvidíme... Přece jen je to jubielní minisrazík.

Jinak je domluvený SELE.. a to že doopravdy bude,maji to poznamenaný a doufám,že to nedopadne jako minule.

Jinak sem pak hodím anketu na počet lidí kolik a kdo se dostaví na sraz, a nebo udělám samostatný vlákno. Je to z důvodu prasátka aby se vědělo jestli bude stačit jedno a nebo víc....

[upravil dne 29/5/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Tak to je super, 3 roky co se srazy konají, je to 30. sraz a já mám ten den 30. narozeniny :D, tak to bych měl asi přijet co :D

Tak u tebe to bude povinnost dorazit... a ani omluvenka nebo neshopenka od doktora ti nepomůže.... :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Tak to je super, 3 roky co se srazy konají, je to 30. sraz a já mám ten den 30. narozeniny :D, tak to bych měl asi přijet co :D

Takže - chápu-li to dobře - nám taktně naznačuješ, že máme nechat auta doma, páč poteče alkehol proudem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mad: Já tentokrát nedorazím, páč narození mimča se blíží čím dál víc a začíná to být docela divoký...

P.S.: Navrhuji přemístění Džbánu do Čečelic. Jsou tu dvě celkem solidní zahrady (že, Net?) a pokud by to zrovna klaplo, tak bychom hned mohli rozjet oslavu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...