Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyřešeno--microsof word- NUTNÉÉÉÉÉ.....


oni

Recommended Posts

2007 ukládá tuším jako .docx ale není to podmínkou.

Pozná se to ale hlavně tím že to nejde otevřít nebo to je špatně otevřený.

Word 97 byl v době Win98 pak byl Word 2000 na XP a teď je Word 2007 na XP a Vista.

97 neumí otevřít 2000+ pokud to ve 2000 neuloží jako "pro word 97". Stejný platí pro 2000 s 2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to tipoval, tak ako nacrtol Fusion, ale opacne.

Dokument je vytvoreny ako W97 a novsie MS Office uz plne nepodporuju tento format....no v tolkych formatoch a verziach ma uz bordel aj sam Microsoft...

tie vzorce si proste prepis cez ten editor rovnic...nic ine asi nebude mozne...vzorce su vzorce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

nebyl by tak nekdo ochotnej mi prevest par vzorcu z pdf nejak aby sli upravit velikostne a pozicne aby se toho na papir veslo vice!!je to nutne,delam zitra zkousku a podelal se mi office a vubec mi to nejde!

Existuje prográmek, který ti převede *.pdf do souboru buď *.doc a nebo *.txt, funguje to i obráceně a je volně ke stažení, funguje jako imaginární tiskárna a tím ten soubor převedeš, ve wordu je pak úprava jednodužší, teda pokud jde o tohle. A co se týče úpravy velikosti, normálně se to dá taky zkopírovat přímo v *.pdf. vložit do wordu a tam to upravuješ velikostně jako vložený objekt:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: oni

nebyl by tak nekdo ochotnej mi prevest par vzorcu z pdf nejak aby sli upravit velikostne a pozicne aby se toho na papir veslo vice!!je to nutne,delam zitra zkousku a podelal se mi office a vubec mi to nejde!

Existuje prográmek, který ti převede *.pdf do souboru buď *.doc a nebo *.txt, funguje to i obráceně a je volně ke stažení, funguje jako imaginární tiskárna a tím ten soubor převedeš, ve wordu je pak úprava jednodužší, teda pokud jde o tohle. A co se týče úpravy velikosti, normálně se to dá taky zkopírovat přímo v *.pdf. vložit do wordu a tam to upravuješ velikostně jako vložený objekt:super

nahodou jak se ten programek jmenuje nevis vid?no ja uz sem to roztrihal a poslepoval,aby se to tam veslo,mame povolenej tahak na 1 A4,tak sem to poresil takhle,ale vzorce ve wordu nejdou stale!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...