Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer na 406


Sheehy

Recommended Posts

Původně zaslal: Sheehy

Predchadzajuci majitel odpojil od imobilizera kabel a ja by som ho chcel znova zapojit. Len mam obavy ako to dopadne ... rozbeham to ked nemam posledny pouzity kod, alebo s tym radsej rovno do servisu ?

je taky moznost prepsat v eeprom v ridici jednotce motoru cast programoveho kodu ( je to v podstate podobne odblokovani telefonu ) ale nevim jestli bys nasel nekoho kdo by to umel a mel na to vybaveni. Rozhodne to nepripojojuj, pokud neznas stary kod, to si radsi nainstaluj jak psal Komisar nejake jine vlastni imobilizacni zarizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je otazka jestli ti prijde dodelat zabezpeceni auta jako skoda penez ;) Musis vzit v potaz, ze sice immobilizer mas , ale v soucasne dobe nefunkcni a zprovozneni neni bohuzel jednoduche, s tim prehravanim pameti ridici jednotky zkusenosti nemam zadne, jen vim, ze jsem na internetu ten zdrojovy kod videl a mozne to je, ale neznam nikoho s potrebnym vybavenim a zkusenostmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klávesnice je v poho, pokud je napevno, jako mají např. 106. Já jí mám ve 406 taky odpojenou. Byla už odpojená, když jsem auto kupoval a je opravdu hloupost jí znovu zapojovat, když člověk nemá 100% jistotu, že zná poslední použitej kód ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám klávesnici ale odpojil jsem ji a mám klasický samostatní imobilizér vedle volantu a je to lepší. I když klávesnice má své pro i proti. Jinak musíš vědět kód. V Peugeotu ti to mohou zjistit ale cena je hodně přes tisíc korun! Komisar to ví, jak to mám. A zatím je to vše v pořádku a auto mám zabezpečené, jelikož bez imobilizéru nelze nastartovat. Vždyť tu klávesnici měli 406 jen chvíli a pak to přesunuli do klíče!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...