Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rezne střecha u antény


PSAman

Recommended Posts

Ahoj lidi,

jsem zde nový i když diskuzi i celé stránky čtu celkem pravidelně.

S údivem jsem zjistil, že mě kvete střecha vzadu za gumovou krytkou střešní antény. Překvapilo mě to, protože na 11 let staré 106ce jinde nenajdu ani rezavou tečku. Oddělal jsem stropní svítilnu, ale anténa je upevněná nějakou netypickou (pro frantíky typickou) maticí. Vedle ní je ještě do střechy zašroubovaný takový malý šroub (opět extranetypická hlava), který bohužel rezne. Nevím, jestli to je originál, nebo to někdy někdo předtím amatérsky sprasil.

Chtěl bych se zeptat, jestli vám to někomu taky rezne a jak jste to spravili. Zvládnu to coby laik, tak aby to za rok nebylo stejné? Navíc metalíza.

Pugy reznou od antény? To snad ne!

:mad:

P.S.

Jinak spokojenost, slouží dlouhé roky, nikdy nenechalas ve štychu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šroubečky jo jo tak to je Peugeot:D

K té korozi asi takto: Peugeoti nereznou, protože mají výbornou povrchovou úpravu to se jím musí nechat, kasle jaou pozinek. Mám druhého Peugeota ale rez jsem nenašel ani dole a už vůbec ne na střeše. Nepočítám drobnou korozi povrchu nápravy, kotoučů, třmenů a výfuku. V případě, že to auto bylo bourané tak se korozi nevyhneš a ty poškozené díly reznou neuvěřitelně rychle.

[Editován dne 9/12/03 Tomáš1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

ale mě by hlavně zajímalo, jestli ten malý šroubek skrz střechu tam má být (originál) nebo ne. Mám to prorezlé skrz, zvenčí i zevnitř. To když očistím a zatřu, tak to bude za rok stejné, nebo ne?

Je zde někdo, kdo si lakoval lokálně puga s metlou? Know-how by se hodilo.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...