Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka? brzdy? bojim sa ....


poldy

Recommended Posts

tak som si dnes ako kazde rano sadol do auta a tesil som sa na dalsich 80km. je mi zname ze mi to bohvie ako nebrzdi ani nezrychluje nato ze to je 1.6 a skoro 90k ale to by nebol problem, prsi tu uz asi 3.den uz som si zvykol ze musim pomaly, ale toto? necham zohriat motor, jednotka nehrabe ani nahodou, njeco tam puka a vrzga, strasneee, ako v horore ked vrzgaju stare dvere, ved vjete no, toci to 3000 a idem asi 20, dam 2 a motor sa moc nema k cinu lebo idem pomaly, otacky 3000 idem 40, coze????? a tak dalej, len potom uz bez problemov v 3 4 5. zrazu mondeo na kruhaci bez smerovky, asi sa tjez ponahlal, ja brzdy a idem dalej, predne v smyku, zadne asi nic a ja v polovici kruhaca, supeeeeeer, som videl ako aj on brzdi rukami nohami ocami usami, setkym,a tak oddnes brzdim skor a tesim sa na vymenu asi setkeho od kvapaliny az po cele zadne brzdy, len ta spojka, setci vravia ze to aj opiera do sedaciek, ja to necitim, akoby sa tocil navolno hajzlik, cim to bude?

post-0-14109595705637_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: poldo306

tak som si dnes ako kazde rano sadol do auta a tesil som sa na dalsich 80km. je mi zname ze mi to bohvie ako nebrzdi ani nezrychluje nato ze to je 1.6 a skoro 90k ale to by nebol problem, prsi tu uz asi 3.den uz som si zvykol ze musim pomaly, ale toto? necham zohriat motor, jednotka nehrabe ani nahodou, njeco tam puka a vrzga, strasneee, ako v horore ked vrzgaju stare dvere, ved vjete no, toci to 3000 a idem asi 20, dam 2 a motor sa moc nema k cinu lebo idem pomaly, otacky 3000 idem 40, coze????? a tak dalej, len potom uz bez problemov v 3 4 5. zrazu mondeo na kruhaci bez smerovky, asi sa tjez ponahlal, ja brzdy a idem dalej, predne v smyku, zadne asi nic a ja v polovici kruhaca, supeeeeeer, som videl ako aj on brzdi rukami nohami ocami usami, setkym,a tak oddnes brzdim skor a tesim sa na vymenu asi setkeho od kvapaliny az po cele zadne brzdy, len ta spojka, setci vravia ze to aj opiera do sedaciek, ja to necitim, akoby sa tocil navolno hajzlik, cim to bude?

ty woe to je souvětí. já bych to vyděl na zaseklou ruční brzdu,používáš ji často?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud přední jdou do smyku a auto nijak závratně nebrzdí, zkoukni zadní pakny, seřiď samostavy a asi tě nemine výměna lanovodů ručky (ty do toho taky dokážou pěkně kecat ;)). Co se tý spojky týče- pokud přidáš plyn a jdou otáčky nahoru bez jakékoliv známky akcelerace, čeká tě její výměna zcela určitě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: poldo306

tak som si dnes ako kazde rano sadol do auta a tesil som sa na dalsich 80km. je mi zname ze mi to bohvie ako nebrzdi ani nezrychluje nato ze to je 1.6 a skoro 90k ale to by nebol problem, prsi tu uz asi 3.den uz som si zvykol ze musim pomaly, ale toto? necham zohriat motor, jednotka nehrabe ani nahodou, njeco tam puka a vrzga, strasneee, ako v horore ked vrzgaju stare dvere, ved vjete no, toci to 3000 a idem asi 20, dam 2 a motor sa moc nema k cinu lebo idem pomaly, otacky 3000 idem 40, coze????? a tak dalej, len potom uz bez problemov v 3 4 5. zrazu mondeo na kruhaci bez smerovky, asi sa tjez ponahlal, ja brzdy a idem dalej, predne v smyku, zadne asi nic a ja v polovici kruhaca, supeeeeeer, som videl ako aj on brzdi rukami nohami ocami usami, setkym,a tak oddnes brzdim skor a tesim sa na vymenu asi setkeho od kvapaliny az po cele zadne brzdy, len ta spojka, setci vravia ze to aj opiera do sedaciek, ja to necitim, akoby sa tocil navolno hajzlik, cim to bude?

ty woe to je souvětí. já bych to vyděl na zaseklou ruční brzdu,používáš ji často?

rucnu len ked uz vidim ze ani brzdenie s podradovanim nepomoze, ak s tym mondeom, inac ide v pohode, no este ne kruhacoch ked je mokro na postrasenie miestnych dochodcov a maloletych sleciem za volantom, rucna to teda nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Parc

hehe pekny pribeh :) jedina rada....

brzdy, spojka, napravy... ked budes mat toto ok, mozes spachat dalsi pokus o 80km :D

dnes som kupil sadu tesneni na cely motor a filtre, hadam to pojde lepsie, brzdit moc nebrzdim a na spojku sa chystam, inac jazdim s tym kazdy den, osadenstvo aj tak spi, to mondeo si pametam len ja ako vodic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pokud přední jdou do smyku a auto nijak závratně nebrzdí, zkoukni zadní pakny, seřiď samostavy a asi tě nemine výměna lanovodů ručky (ty do toho taky dokážou pěkně kecat ;)). Co se tý spojky týče- pokud přidáš plyn a jdou otáčky nahoru bez jakékoliv známky akcelerace, čeká tě její výměna zcela určitě...

no velmi rad by som vedel ako sa tje samostavy volaju po slovensky, nik to nevje, alebo aspon obrazok sakra, mozno je to tymi paknami alebo cim, este som ich totiz nepozeral, mal som cas len na predne a nalapenie tuning homemade slnecnej clony, nech to aspon vyzera ked to nejazdi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...