Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor dymý


Guest Palinko

Recommended Posts

Ahojte

Chcem sa opytat ci mi vie niekto poradis s mojim problemom. Kupil som si 405 r.v 1995.Ma nabehanych nejakych 250000. Vymenil som olej aj filter. Presiel som par metrov a auto zacalo strasne kudele dymu z vyfuku, uplne biely dym. Zahadzalo sviecky a uz ani netahalo. Mechanik na to pozeral a hovori ze mi tlaci olej z vane do motora.

Poradte niekto kde by mohol byt probleeeem. Prosiiiim vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chybu bych hledal v tom, co jsi s tím provedl.. :aut Kam si ten nový olej nalil? Nenatekl ti třeba do hadice na odsávání? Vede do uzávěru olejové nálevky a na druhé straně vede přímo do sání mezi klapu a airbox.. Nebo neodpojoval jsi nějaké hadice při výměně filtru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som ten isty problem ,pisal som to aj tu na fore ale nik nevedel co to moze robit boli dake dotazi o tesneny pod hlavov a prehodenych hadiciach odvetravania z kluky ale to sa mi nevidelo .Nakoniec to boli piesne kruzky . netesnili a tlak z kompresneho priestoru sa prepustal pomedzi kruzky do oleovej vane a ta vytlacila olej cez hadice odvetravania do sania a potom to natiahlo do valca a zacalo dimit na bielo.SKUS SI DAT ZMERAT KOMPRESNE TLAKY VALCOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...