Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenony


Fusion

Recommended Posts

Tak ta teplota 4000~14000 znamená, že je možný si vybrat 4500K, 6000K, 8000K, 10000K, 12000K.

Příští týden bych měl mít vzorky.

Možná bych mohl udělat spešl podmínky jako platba 60% při zaslání a zbytek 30 dní poté (pro zdejší "zabydlené" členy).

Jedinou podmínkou je domluvit co nejvíc lidí nebo musím sehnat někoho kdo vezme několik kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi svetelny vykon maji xenony s 4500K , nejvice bile svetlo ( s mirne nizsim svetelnym vykonem oproti 4500K ) maji ty 6000K, cim vyssi teplota svetla je, tim se snizuje svetelny vykon a svetlo jde do modra az do fialova, takze ja bych se rozhodoval mezi 4500 a 6000K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

ale je vam jasny ze na technicky budou mit keci,pac svetlomety z xenonovym svetlem musim samostelovaci vysku a ostrikovace svetel!a chytry pan policista si vsimne taky....:D

na technicky mi nereknou nic, pac mam auto do roku vyroby 96, cili nemusim mit naklapeni, ( s tema ostrikovacema si nejsem jistej ), do homologovane konstrukce svetlometu jsem taky nijak nezasahoval a nemenil ji, pouze jsem vymenil zdroj svetla ( vybojka za zarovku ) a u xenonu potrebujes mit akorat platnou homologaci na elektromagnetickou kompatibilitu tech zapalovacich jednotek ( balastu ) kterou urcite budou mit. Pokud budu mit serizena svetla, nic mi nemuzou vytknout, a pokud by naahodou neco meli a nedali jinak, vyndam z kufru dve zarovky H7 a behem 2 minut mam vse pri starem ;)

BTW pred 3mi nedelemi jsem byl na technicky v Jihlave a v podstate jsem technika jeste sam nutil ke kontrole takovych veci jako nahradni zarovky, trojuhelnik apod :D Na konci linky mi sdelil jak pekny mam auto a ze je videt ze se o nej staram a ze teda vsechno OK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...