Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206sw - Vadny pocitac?


Andilek

Recommended Posts

Ahoj vsichni, rad bych se zeptal, jestli nekdo z vas nema s 206 podobne problemy: Jednou do mesice se mi sekne nektera funkce autoelektroniky. Poprve to bylo startovani. Starter se snazil, ale nechytalo to. Po asi minute co jsem auto ignoroval to zase fungovalo. Podruhe mi hlasilo auto zapomenute klicky v pristrojovce a neslo zamknout, preslo to asi po peti minutach. V servisu mi nahrali novy program do pocitace ?!?. Ted mi zas zustal zamceny kufr, okno kufru otevrit slo. Kdyz jsem zamykal auto, zamklo se a hned zas odemklo. Opet po minute doslo k naprave. Uz jsem zacal podezirat Frantiky ze mi dali do auta XPcka a nastavili automaticky restart. Nevim cim vsim by to mohlo byt, ale rad bych to vyresil dokud je auto v zaruce a nenechal se opit rohlikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se snazit. Konecne uz mam 2 servisni zasahy na stejny problem, jednou oficialne preprogramovavany pocitac a auto mam 2 mesice, takze nemohou rict ze si to vymyslim. Jinak se jeste zeptam, auto ma garancni servis v Decine, ale protoze jsem v Praze vetsinu casu, uvazuji o jeho premisteni do Prahy. Myslite ze se da verit Autospolu a nebo kam to dat? Nemam zajem si ho nechat rozes... vic nez je :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...