Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STOPka a KLIMA


GibonArt.com

Recommended Posts

Caute, nechal jsem si doplnit klimu jelikoz byla uplne prazdna. Vse OK nikde nic neuchazelo. Ovšem po zapnutí se zjistilo, že nesepl kompresor (neno jak se tomu nadava). Takze to neklimatizuje :-) znamej rika ze je nekde u podbehu krabicka s elektrikou. Jiny znamy rika ze to muz take byt tim (jelikoz auto bylo tukle), ze se to zablokovalo v jednotce pote, co system zjistil ze je klima bez tlaku, a ze se to musi odblokovat diagnostikou ci ze by melo stacit vypojit baterii na min tricet minut. .. Poradte...

Dalsi dotaz je ohledne kontrolky STOP. Nastartuji tak zhasne a hned se rozsviti... Sviti sama bez jakekoliv jine kontrolky... Auto má uplně normální výkon... Jede upe normálně... Fakt mě to začíná sráti... poslední dobou se mi toho objevuje dost.. a já jen platim... asi se naprdnu a koupim neco jinyho... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný problém po výměně chladiče(kondenzátoru) a přetěsnění netěsností po doplnění klimy sepne vše co má kromě kompresoru (na konektoru není napětí - po propojení s AKU kompresor O.K.) Nebylo by nějaké el. schéma klimy(relé, pojisky) a umístění těch tlak. spínačů k dispozici :(

P306TD BREAK r.v11/ 98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GibonArt.com

Caute, nechal jsem si doplnit klimu jelikoz byla uplne prazdna. Vse OK nikde nic neuchazelo. Ovšem po zapnutí se zjistilo, že nesepl kompresor (neno jak se tomu nadava). Takze to neklimatizuje :-) znamej rika ze je nekde u podbehu krabicka s elektrikou. Jiny znamy rika ze to muz take byt tim (jelikoz auto bylo tukle), ze se to zablokovalo v jednotce pote, co system zjistil ze je klima bez tlaku, a ze se to musi odblokovat diagnostikou ci ze by melo stacit vypojit baterii na min tricet minut. .. Poradte...

Sevas,

minulý rok keď mi doplnili klímu tak na začiatok mi tiež nechcelo cvaknúť to relé a začať chladiť ale rozbehalo sa to už na druhý deň, keď som myslel, že pôjdem do servisu s tým, že je chyba niekde v elektrike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...