Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konvice do auta


lamancha

Recommended Posts

Původně zaslal: lamancha

máte ji ? Nemusí se čekat tři dny než zavaří voda?

až ji budeš kupovat tak dávej bacha a mrkni dovnitř , bratranek koupil a uvnitř ji sice měl ale na 24V , jinak voda vře zachvilku ale prej to zapína jen s nastartovaným motorem, prej odběr jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já v BXku jednu měl a vařilo to 2dl vody kolme 15ti minut ... celkem nic moc, ale dá se to vydržet ... možná ty dnešní mají již vyspělejší technologie - přeci jenom je to 5 let ... :D:D

Medved: co by jsi za ni chtel?? Mozna bych ji bral -> clovek nikdy nevi, kdy a kde zkejsne a kafe je dobry pomocnik ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

No, já v BXku jednu měl a vařilo to 2dl vody kolme 15ti minut ... celkem nic moc, ale dá se to vydržet ... možná ty dnešní mají již vyspělejší technologie - přeci jenom je to 5 let ... :D:D

Medved: co by jsi za ni chtel?? Mozna bych ji bral -> clovek nikdy nevi, kdy a kde zkejsne a kafe je dobry pomocnik ...

2deci za 15minut:o, tak to raději neobjednám:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, asi je celkem rozdíl, když se to napájí z 12V, než 220V. A jik píšu - třeba teď ty novější jsou opravdu rychlovarné a bude to trvat třeba jenom 5 minut... Ať schválně někdo napíše, kdo ji má, jak dlouho mu to vaří ... ale opravdu takovou rychlost, jakou vaří kuchyňská rychlovarka očekávat nemůžeš ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zaxon

Ja ji kupoval před rokem a opravdu 2 kávy do malého kelímku asi 15 min,ale když není jiné řešení tak co ti zbývá.V lese nebo na louce 220v nenajdeš:mrk

centrálu do kufru dáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: zaxon

Ja ji kupoval před rokem a opravdu 2 kávy do malého kelímku asi 15 min,ale když není jiné řešení tak co ti zbývá.V lese nebo na louce 220v nenajdeš:mrk

centrálu do kufru dáš...

Já nevím jak kdo, ale já teda na louce ani v lese nenajdu běžně ani autozásuvku na 12 V

Super to má pořešené kamarád, který má překapávač na 1 kávu fungující na kostku pevného lihu - přál bych Vám tohle zařízení z první republiky vidět v chodu . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Řekněme odvoz a dejme tomu příspěvek na véču na Džbáně???

Jéééé - příspěvek na tvou véču?? Tak to se mi to kurňa prodraží ... :myslim:D:D Ty tvojje 3 chody bych finančně neutáhl ... :D Ale jo, vem ji na DJbán a samo, že přispěju :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Medvěd

Řekněme odvoz a dejme tomu příspěvek na véču na Džbáně???

Jéééé - příspěvek na tvou véču?? Tak to se mi to kurňa prodraží ... :myslim:D:D Ty tvojje 3 chody bych finančně neutáhl ... :D Ale jo, vem ji na DJbán a samo, že přispěju :papa

Kurňa, Neone, to bude drahota... :aut Že ses rozhodl živit benzínového dvoulitra, už to je na pováženou, ale přibrat si k tomu Medvědovu večeři... :aut:aut Ty Onassisu...

[upravil dne 31/5/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Medvěd

Řekněme odvoz a dejme tomu příspěvek na véču na Džbáně???

Jéééé - příspěvek na tvou véču?? Tak to se mi to kurňa prodraží ... :myslim:D:D Ty tvojje 3 chody bych finančně neutáhl ... :D Ale jo, vem ji na DJbán a samo, že přispěju :papa

Kurňa, Neone, to bude drahota... :aut Že ses rozhodl živit benzínového dvoulitra, už to je na pováženou, ale přibrat si k tomu Medvědovu večeři... :aut:aut

Tak jsem chtěl taky zažertovat a byl jsem předběhnut :nevim:nevim:nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...