Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ochtiná - Hrádok - SLOVENSKO


ERIKA

Recommended Posts

Táákkkkkkkk a je po II. zraze na Slovensku!!!!

A moje pocity? - pobavilo sa pár super ľudí! Stretli sme sa všetci v sobotu v obci Štítnik " U BOSORKY ", kde sme sa občerstvili a pri zoznamovaní a oťukávaní dali menší testík ( bude zverejnený na netu ) ... pri ktorom sme sa i zasmiali. Potom všetci vzorne zoradený sme sa premiestnili pár kilometrov ďalej - do bývalého areálu autocvičiska. Tam sa konala jazda zručnosti , jazda medzi kuželami, osmička, cúvanie na presnosť . Pri tom všetkom na nás pekne svietilo slniečko. Všetko vychádzalo na 100%, až pri odjazde z cvičiska nastala technická závada na jednom z áut. Rychle sme museli zmeniť plán, všetci sme sa premiestnili do východiska "U BOSORKY" a tam sa pokúsili nájsť opravára. Takže nastalo malé zdržanie, za čo sa ospravedlňujeme.

Na Hrádku v peknom prostredí lesov sa konala voľná zábava spojená s varením guláša . Pri varení guláša sme vyhodnotili jazdu zručnosti a ocenili pomocníkov. Výhercovia obdržali diplomi a prekvapením aj pre organizátorov boli vecné ceny venované "PANI SKUPKOVOU" :potlesk

Ktorej touto cestou ďakujeme!!!

Prvé miesto získal HNUSOBA, na druhom sa umiestnil ( napriek menšej disfukcii - zlomená pravá ruka ) ZILA, a tretí skončil BAGR. GRATULUJEME!!!!

Výhry, prehry sme oslávili dobrým gulášom, pivkom, vínom a limonádou. Zábava pokračovala i tancom. Dokonca niektorý z nás stihli i bazén. V skorých ranných hodinách sme sa uložili k spánku, poniektorý už po druhý krát. :D

Program na nedeľu bol jednoduchý vstať, najesť sa, navštítviť prírodné krásy - OCHTINSKÚ ARAGONITOVÚ JASKYŇU, potom si dať dobrú kávičku a ešte malá zábava i biliardu. A svorne okolo 16-tej sme sa rozlúčili. Ja som nasadala do auto s pocitom pekne prežitých chvíľ s priateľmi, ktorých spája spoločná láska k PEUGEOTU.

PS.: Těším sa na ďalší zraz!!!! :super

Dúfam, že sa tu objaví i nejaké foto!!!

[upravil dne 27/5/07 ERIKA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellou ludkovia,

tak dakovala velmi pekne za cela akcia a cela moja rodina. Sme velmo milo prekvapena vsetci, bo tak fajnovo sme sa este nemalo.

Gulash bol vininikajuci, fotoze z naseho fotaka umiestnime a predame dalej...a spolu s pani skupkovou :D zrezirujeme videjo.

A tuna je to miesto, kde by sme sa chceli za moju rodinu podakovat:

Panu Bohu za to, ze zariadil, aby mi praskla brzdova trubka na sutazi "Jazda zrucnosti" a nie inde na ceste, za pohotovu reakciu Zilu a Bagra a ochotu vsetkych zucastnenych pomoct, a za Bagrove sikovne ruciska (predsa je to chlap ako hrom ;) ) aj za ten jeho material v taske s naradim, ktory sa vzdy na nieco zide (co sa potvrdilo!), za to, ze liezol pod nase auti....a v neposlednom rade este "neznamemu" panovi, ktory zavaril brzdovu trubku, aby sme mohli dojst na Hradok a potom aj bezpecne domov.

Tomyka Tvoju dalsiu neucast budeme povazovat za ....este neviem co :D:D:D:D:D:aut:aut

Tak este raz :potlesk:potlesk:potlesk:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za zprávu a jsem rád, že se srázek vydařil

(přál bych si, aby se pod ZILOVIC systematickým nátlakem začalo na Slovači něco dít,

DRŽÍM VŠECHNY ČTYŘI PALCE:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super)

[upravil dne 27/5/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FOTKYYYYYYYYY od skupkovie ;)

https://kronos.netkosice.sk/gallery/

videjo niekedy v priebehu tyzdna :aut:D

a ak by niekoho zaujimalo ake dostali vitazi diplomy:

https://kronos.netkosice.sk/PeugeotClub/Diplomy-Ochtina/

To medved: myslim, ze slovensky valec je rozbehnuty a v akciach budeme coraz uspesnejsie pokracovat ;)

Este by som rad dal do povsimnutia tu uzasnu starterku so sachovnicovou zastavkou v rukach menom Estella! :D:D:papa A nesmieme zabudnut ani na dokumentaristov menami Erik a Radek, ktori s odvzhou vyliezli na....<co-to-je?> a kamerovali a fotili ;):papa

[upravil dne 27/5/2007 skupko]

[upravil dne 27/5/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeej vlakenko nase konecne som Ta naseu...bolo to tazke po nocnej :P:aut:aut:aut

Mno skupko je rado, ze sa tam viete dostat. Este skusim predat fotky aj Jirkovi Posikovi na jeho ftp....ak este funguje :P;):super

Brzdy sa robia...ufame, ze to bude pohodaaa :D...len domof teraz z nocnej musim ist pesoooo :nevim:D:aut

[upravil dne 29/5/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na dalšiu jazdu zručnosi ti budeme držat palce Skupko aby si došiel na tej OMW 307

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...