Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budiky u 306tky !!!


5y5tem

Recommended Posts

mam problem z pristrojoukou u 306tky robi mi to asi to ze dned po zapati klucikov(ani nemusim natocit) mi zacne rast sama od seba rychlost na tachometri takisto aj otackomer a aj rucicka ktora ukazuje hladinu v nadrzi !!! ide to vsetko az za hranicu ( napr otackomer ide az za 220) potom to padne na nulu a znova to iste !!!! neviete mi poradit co s tym moze byt nestretli ste sa s tym niekto ??? hocico co by pomohlo ma potesi je to P306 1.4 benzin rv 99 !!! vopred dakujem !! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: smithers1

JJ přesně to mi dělalo když jsem měl mrvou baterku, pokaždé když jsem chtěl nastartovat, otáčkoměr se vyšplhal na 220:aut.

:xvul : Jen tak mimo, nemáš tu 1.4 nějakou nízko otáčkovou :D 220 nemáš ani zdaleka volnoběh. Spíš tachometr ne? :):aut

k tématu: Jinak bych se podival na tu baterku, třeba to dělá jen to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devilstorm306

Původně zaslal: smithers1

JJ přesně to mi dělalo když jsem měl mrvou baterku, pokaždé když jsem chtěl nastartovat, otáčkoměr se vyšplhal na 220:aut.

:xvul : Jen tak mimo, nemáš tu 1.4 nějakou nízko otáčkovou :D 220 nemáš ani zdaleka volnoběh. Spíš tachometr ne? :):aut

k tématu: Jinak bych se podival na tu baterku, třeba to dělá jen to ;)

JJ jsem, magor, chtěl jsem napsat tachometr:roll

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...