Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Leos

Recommended Posts

Původně zaslal: ALFWORKS

hmm... na toto sa neda velmi viac povedat, len tolko, ze Peugeot pomaly straca charakter :(.... vyraba auta ktore bude pomaly problem od seba odlisit :(

Akoze... oproti novemu modelu 307 je tam skutocne len minimum designovych zmien... podobne crty som ja spravil na svojej 307 starsi model... takze dajme tomu, ze designovo sa to posunulo spravnym smerom.... ale kvoli tomuto otvorit nove cislo?... podla mna dalsia faceliftovana 307... nic viac ani menej :(

Ale co je na tom divnýho?? Takle postupujou fšici. Jakej je rozdíl mezi Oktávkou I a II? Jakej mezi Golfama a Passatama? 406 je taky jen trochu zaoblenější 405. Peugeot si teď našel svůj mustr, kterej velice dobře funguje a není nejmenší důvod ho za každou cenu měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... sa mi vidi, ze tam davaju tie same packy na blinker ako do starych 307... dufam, ze sa tieto kazit nebudu :myslim

Někde jsem četl, že páčky od r.2004 už prodělali revizi a nekazí se a že Peugeot zadal výrobu jiné firmě.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

308 je krasne auto, kdo tvrdi, ze je minimum zmen, tak je asi blazen, jen na predku je auto oproti nove 307 uplne jine, jin amaska, mlhovky uplne jinak umistene a i s jinym tvarem, zrcatka..........o interieru ani nemluvim, ten me dostal nejvic!!! boze, jeste ze na to nemam prachy...manzelka by asi nepochopila zmenu po 4 mesicich z 307 :D

:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... sa mi vidi, ze tam davaju tie same packy na blinker ako do starych 307... dufam, ze sa tieto kazit nebudu :myslim

Někde jsem četl, že páčky od r.2004 už prodělali revizi a nekazí se a že Peugeot zadal výrobu jiné firmě.:myslim

Na 307ke sa od DAM 10920 (2.10.2006) robia nové prepínače COM2005 a s tými už nie sú takmer žiadne problémy, to isté platí aj na 207 a 407 i keď už som aj tam pár krát menil takže uvidíme časom :myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...