Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Kamart

Recommended Posts

Jo kluci..dotaz!! Jak mám vyhladit ty rohy na zadním okně....to je šílený!!!:grr vůbec nevim jak to vyhladit...jak kdyby tam toho bylo moc té fólie....!!! jinak ty boční zadní okna budu asi muset vyndat co???ty malý okynka na zadních dveřích OK jinak se úbec nedařilo..:roll poradtě prosím...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: XDanielS

Podle vyhlášky, může být jakákoliv folie od řidiče dozadu. TZN přední a přední boční skla ne, tam jen s atestem. Já si to nechal dělat a za celou 307SW mimo čelního a střešního skla jsem dal 4500,- s atestem.

KDE? :):o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hodne stesti...je dulezity znat postupy...folii podle skel narezat pripravit si hodne jarovy vody okno dukladne umyt (odmastit) naposled zkontrolovat jestli se chystas lepis spravnou folii (jestli nedavas tu kterou sis pripravil pro levy sklo na pravou stranu atd. ) nezapomenout na sterku kterou budes od stredu ke kraji vymackavat vzduch z pod folie a jit na vec....poradne namocit okno jarovou vodou odstranit kousek chraniciho papiru z folie pritisknout a pomalu sundavat a lepit a vytlacet vzduch a pomalu postupovat dolu :) (nebo je lepsi zacit odspod?? .)) pokud zustanou dobne bublinky tak se muzou pichnout spendlikem a vzduch jeste vytlacit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když mi dělali skla, čistili je jakýmsi bordelem a pak ještě žiletkou, ta ze skla sundá všechno. jinak některé firmy ti folie udělají kde chceš, potřebují jen čistší garáž, ale to už je dražší. Jinak udělat pořádně prohnuté sklo je docela maso. Kdysi jsem měl civica. Zadní sklo bylo hodně prohnuté, udělali ho ze dvou kusů folie. Spoj byl přesně na vyhřívacím drátku a zvenku to bylo absolutně jednolité. Víc nevím, snad ti to třeba pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo chlapi...přesně tak jsem postupoval a ten fígl na zadním okně na vyhřívacím dratu je dobrý....!!:super...to asi budu muset zkusit....:roker...ještě jsem uvažoval, že si to zajedu někam nechat nalepit, pokud to opět nepůjde..radši si připlatím a bude to pořádně....:nevim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Ludweek: prosim Tě, jak máš tu 1.8 16V v té 306....jede to v poho´??? nesere se to??? vím, že to sem nepatří,ale....pleeeeeease:(kamoš to měl a odešlo mu to na klice...měl na tom nějakých 200 000km...sem si to chtěl kupovat a to mě hafo odradilo....!!zatim KUJU....čus:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Reff21

Pro Ludweek: prosim Tě, jak máš tu 1.8 16V v té 306....jede to v poho´??? nesere se to??? vím, že to sem nepatří,ale....pleeeeeease:(kamoš to měl a odešlo mu to na klice...měl na tom nějakých 200 000km...sem si to chtěl kupovat a to mě hafo odradilo....!!zatim KUJU....čus:papa

nejsem ludweek, ale 1.8 16V me v 306tce jede naprosto bez problemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj a chechet zna moji 306 a vi ze taky jede naprosto v poradku...uz ji tolik netrapim jako za mlada (ma ted na tachu hodnotu blizkou 150t km) ale kdyz je potreba tak je porad schopna ze sebe udelat bestii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny...tam jsem fólie nalepil, ale jen boční, páč zadní okno nemáte nárok nalepit...ani ze 3 částí!!! je to fakt maskr!!:grr radši si fakt připlaťte a nechte si to udělat u odborníků!!! a ještě se chci zeptat XDanielS, za jak dlouho Ti to udělali...bylo to tzv. na počkání...??? asi bych to zkusil v tom Brně...a potřeboval bych, abych to tam přistavil a třeba za 2 hodiny odjel...nejsem zrovna tak blízko Brna...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě dělali celý auto, tzn sedm skel. Hodil jsem mu to tam ráno a vyzvedl kolem oběda. Ideálně mu zavolej a domluv se s ním. Podle mne jedno sklo nebude trvat déle než hodku. Taky bych chtěl podotknout, že s ním nemám nic společného, jen mi dělal dvě auta a taky hooodně mým kámošům a známým. Všichni spokojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...