Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: mbleho

a kde sa daju kupit taketo folie, aby som si ich mohol namontovat sam

skus pogooglit.ale znackove folie ti nikto nebude chciet predat bez papiera ze si na to vyskoleny a bez ich zastupenia.to je moja skusenost.ale niekde sa to urcite zohnat da.skusaj hladat

POGOOGLIM....

TO LEN MI ZO SLOVENSA SA NEBOJIME IST DO TAKCHTO VECI...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,BEZ URAZKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

TO LEN MI ZO SLOVENSA SA NEBOJIME IST DO TAKCHTO VECI...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,

Možná, když už, tak chceme aby to taky vypadalo. Nějaké rolety, bubliny a vlnky v rozích. No nic, brouku pytlíku, dej vědět, jak to dopadlo. Ono vidět a myslet, že umím a umět jsou dva pojmy. Nechápu, proč školení lidě dělají jedno auto pár hodin, když je to taková chechtárna. Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: mbleho

TO LEN MI ZO SLOVENSA SA NEBOJIME IST DO TAKCHTO VECI...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,

Možná, když už, tak chceme aby to taky vypadalo. Nějaké rolety, bubliny a vlnky v rozích. No nic, brouku pytlíku, dej vědět, jak to dopadlo. Ono vidět a myslet, že umím a umět jsou dva pojmy. Nechápu, proč školení lidě dělají jedno auto pár hodin, když je to taková chechtárna. Hodně štěstí.

NEPOVEDAL SOMZE TO UROBIM ZA HODKU...ALE UROBIM...AJ KED SA STýM BUDEM HRAT OD RANA 9 DO 18 HOD.....

NERYP.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

....NERYP.....

Já si nezačal. Na to, jak se sám vyjadřuješ jsi dost nedůtklivý.

Původně zaslal: mbleho

...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,

Když nechceš, aby si o tebe někdo otíral hubu, tak si neotírej svoji o něj. Příště vol slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: mbleho

....NERYP.....

Já si nezačal. Na to, jak se sám vyjadřuješ jsi dost nedůtklivý.

Původně zaslal: mbleho

...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,

Když nechceš, aby si o tebe někdo otíral hubu, tak si neotírej svoji o něj. Příště vol slova.

DRZI SI AKO PLOSTICA..... JA SOM LEN PODOTKOL ZA SA TU VSETCI BOJITE TAKYCHTO VECI A HNED OKOLO TOHO ROBITE VELKE HALO....NIC INE TU NEPOCUJEM LEN TO CHOD DO PEUGEOTU, DO SERVISU, DOMA TO NEUROBIS....TOTO NECHCEM POCUT...NATO SOM TU NENI....CHCEM ŹISKAT NEJAKE SKUSENOSTI Z TAKYCHTO VECI CO ESTE NEMAM.....VOBEC SI NEOTIERAM HUBU O NIEKOHO, TAKZE SA NEURAZAJ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

DRZI SI AKO PLOSTICA..... JA SOM LEN PODOTKOL ZA SA TU VSETCI BOJITE TAKYCHTO VECI A HNED OKOLO TOHO ROBITE VELKE HALO....NIC INE TU NEPOCUJEM LEN TO CHOD DO PEUGEOTU, DO SERVISU, DOMA TO NEUROBIS....TOTO NECHCEM POCUT...NATO SOM TU NENI....CHCEM ŹISKAT NEJAKE SKUSENOSTI Z TAKYCHTO VECI CO ESTE NEMAM.....VOBEC SI NEOTIERAM HUBU O NIEKOHO, TAKZE SA NEURAZAJ....

Presne tak, niceho se neboj a jdi do toho. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: mbleho

DRZI SI AKO PLOSTICA..... JA SOM LEN PODOTKOL ZA SA TU VSETCI BOJITE TAKYCHTO VECI A HNED OKOLO TOHO ROBITE VELKE HALO....NIC INE TU NEPOCUJEM LEN TO CHOD DO PEUGEOTU, DO SERVISU, DOMA TO NEUROBIS....TOTO NECHCEM POCUT...NATO SOM TU NENI....CHCEM ŹISKAT NEJAKE SKUSENOSTI Z TAKYCHTO VECI CO ESTE NEMAM.....VOBEC SI NEOTIERAM HUBU O NIEKOHO, TAKZE SA NEURAZAJ....

Presne tak, niceho se neboj a jdi do toho. :super

:potlesk:potlesk:potlesk:papa:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

[DRZI SI AKO PLOSTICA..... ...

Myslíš?? Jen proto, že se mi nelíbí tvé slovní invektivy??

Původně zaslal: mbleho

....TOTO NECHCEM POCUT...NATO SOM TU NENI........

Dobrý námět.... nač tu vlastně jsi??

Děláš to špatně. Když nechceš slyšet názor druhých, tak musíš napsat, že tě nazajímá a napsat, co přesně chceš slyšet, aby bylo tvoje ego spokojené. Hlavně je dobré kolem sebe začít tlouct a pořvávat, jaký jsi jura a všichni okolo jsou blbci. Od takových přeci TY nepotřebuješ radit. Zvlášť, když už ti radili, že buď koupíš nějakou noname, u které ale nedosáhneš takového výsledku, jako s profi folií, kterou ale zase nejde volně koupit, protože s ní pracují školení lidé. Můžeš být šikovný, ale je potřeba znát i různé zákonitosti práce s danou folií. Prostě know how.

Osobně s tebou končím, protože nesnáším nafoukance,kteří mají pocit, že snědli šalamounovo ho**o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já třeba nemám rád, když někdo podceňuje osobu, aniž by jí aspoň malinko kdy po znal. třeba věta: "Nic ve zlém, ale sám to nezvládneš. Znám jen pár lidi co to dokázali a věř, že to není nic lehkého..." je naprosto mimo, zaprvý neodpovídá na dotaz a navíc faktická hodnota taky nulová.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem u kamaráda, který se tím živí (s profi folií pod firmou) auto dcery. Potom jsem tam byl s Pe.Trem a ten taky viděl, co to obnáší. Takže troufám říct, že k tomu, aby byl výsledek perfektní je potřeba o hodně víc, než se dozvíš v návodu k noname folii z auto-shopu (např. noname folii v jednom kuse na zadní sklo nepoložíš). Jak jsem psal nestačí být šikovný, ale znát i správný postup a ten ještě umět aplikovat a "dávkovat". Např. lokální nahřívání folie (té profi), aby se správně vytvarovala do bombírování zadního skla Je třeba znát kde a kolik ji nahřát, aby si sedla, ale aby se nevratně nezkrabatěla. Teprve zkušenost může zaručit požadovaný výsledek. Např. není voda, jako voda. To nemluvím o technických pomůckách, které odhalí i nepatrné nepřesnosti v položení. Např. UV světlo.

[upravil dne 21.11.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar hosi ja ked som to lepil z bratom na renalta 19 tak sme sa sice dohresili ale nakoniec to bolo ok ale nepouzivali sme nijaku jarovu vodu ani detsky sampon :bojim skor sme pouzili nieco akoze bol to cistiaci prostriedok ale na baze alkoholu ako je okena a tak ale skor sa to vyparilo ale neostali smuhy ako po jary no aspon moja skusenost :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Tak sem si neska taky nechal nalepit folie znacky Llumar tady u nas v Trebici, stalo me to 2500,- na vsechny okna krom predku, vsechny maji 5% propustnost a na vsechny mam atest :-) da se na to zatmaveni zvyknout :-) dokonce sem hned po hodine jizdy s nema couval pres zrcatka a poho :) akorat me stve ze se mi v nich odrazi neony to pak je prd videt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: mbleho

TO LEN MI ZO SLOVENSA SA NEBOJIME IST DO TAKCHTO VECI...NASI CESKY BRATIA SA VSETKEHO BOJA,,,

Možná, když už, tak chceme aby to taky vypadalo. Nějaké rolety, bubliny a vlnky v rozích. No nic, brouku pytlíku, dej vědět, jak to dopadlo. Ono vidět a myslet, že umím a umět jsou dva pojmy. Nechápu, proč školení lidě dělají jedno auto pár hodin, když je to taková chechtárna. Hodně štěstí.

NEPOVEDAL SOMZE TO UROBIM ZA HODKU...ALE UROBIM...AJ KED SA STýM BUDEM HRAT OD RANA 9 DO 18 HOD.....

NERYP.....

kamarat prajem ti vela stastia a hlavne penazi, pretoze tolko folii co pokazis, by si mal nalepenych za par hodin a odborne za nizsiu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial by niekto chcel podrobny navod ako lepit folie kludne sa mozte opytat, robim to uz nejaku dobu s certifikatom. Poradim co a ako ale upozornujem, ze pokial si to nikdy nevidel je to naozaj problem, hoci sa to zda jednoduche ja som bol na skoleni tyzden a aj tak som sa nenaucil vsetko naraz. Ja to robim bez vyberania okien, je to rychlejsie a najma setrnejsie k tapacirom a plastovym dielom dvery, ktore neposkodzujes rozoberanim. kazde auto ma iny tvar okien, musis davat pozor ako vyzera okno po stiahnuti aby si nalepil foliu na celu plochu ktoru je vidiet po stiahnuti atd atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem si kdysi lepil folie na škodovku boční skla, zadní nee, ale noname a hlavně zrcadlové, sice se mi to celkem podařilo a bubliny tam byly minimální v jednom rohu co šly vidět až uplně z blízka, ale večer to bylo o život s tím jezdit, přes den je světlo zvenku, takže folie je zvenku zrcadlo, zevnitř vidíš, ale v noci je to naopak, venku je tma a v autě svítí budíky atd.., takže ve všechn sklech sem viděl odraz osvětlení interiéru apod, takže co křižovatka, tak dole přední okna, rozhlédnout se, rozjet a pak zase zavřít. No hrůza, naštěstí šlo auto brzo na prodej a nového majitele sem na to pořádně upozornil. Další auto (favorit) sem si chtěl taky zatmavit, ale už sem zvolil jenom černé folie tuším s 70% propustnosti světla, což bylo mnohem lepší a šlo přes ně vidět dobře i večer, přes den někdo nepoznal, že tam folie jsou. Zadní sklo sem chtěl taky udělat, na fáčku vypadá rovně oproti staré škodovce 120, ale bál sem se to dělat kvůli poškození vyhřívání kdybych musel folii trhat dole, tak sem to zkusil nalepit z venkovní strany. Z jednoho dílu nebyla šance, sklo je dost kulaté ikdyž vypadá na první pohled rovné. Tak ze třech dílů to celkem šlo, spoje byly vidět až při bližším pátrání a vypadalo to dobře, ovšem zvenku ta fólie byla po půl roce poškrábaná od stěrače, prachu, umývání atd... tak šla dole. Ale za další asi rok provozu byly i ty přední fólie dost poškrábané od stahování oken a docela i vybledly. Pak šlo auto taky na prodej. Jinak policajti měli problémy jenom jednou že sem něměl atest na fólie (na favoritu), ale vyřešilo se to domluvou, příště prej 500Kč, ale žádné příště naštěstí nebylo a auto šlo pryč. S tou škodovkou, kde sem měl zrcadlové mě chytli dvakrát, ale vždy v noci a to sem už zdálky když sem je viděl stahoval rychle všechny okna a kupodivu malých trojúhelníčkú si asi nevšimli, nebo dělali, že to nevidí. Teď bych si chtěl fólie na svoji 306 sedan taky pořídit, ale sám bych to už nedělal, protože zaprvé je problém se zadním sklem, zadruhé fólie bez homologace za pár korun jsou nekvalitní - vyblednou a poškrábají se, a za třetí je tady zmiňovaný problém s homologací. Ale docela by mě zajímalo, jestli ty profesionálně montované fólie vydrží dlouho stahování oken a nepoškrábají se tím, hlavně v zimním provozu, kdy je fólie zmrzlá a křehká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Taky sem si kdysi lepil folie na škodovku boční skla, zadní nee, ale noname a hlavně zrcadlové, sice se mi to celkem podařilo a bubliny tam byly minimální v jednom rohu co šly vidět až uplně z blízka, ale večer to bylo o život s tím jezdit, přes den je světlo zvenku, takže folie je zvenku zrcadlo, zevnitř vidíš, ale v noci je to naopak, venku je tma a v autě svítí budíky atd.., takže ve všechn sklech sem viděl odraz osvětlení interiéru apod, takže co křižovatka, tak dole přední okna, rozhlédnout se, rozjet a pak zase zavřít. No hrůza, naštěstí šlo auto brzo na prodej a nového majitele sem na to pořádně upozornil. Další auto (favorit) sem si chtěl taky zatmavit, ale už sem zvolil jenom černé folie tuším s 70% propustnosti světla, což bylo mnohem lepší a šlo přes ně vidět dobře i večer, přes den někdo nepoznal, že tam folie jsou. Zadní sklo sem chtěl taky udělat, na fáčku vypadá rovně oproti staré škodovce 120, ale bál sem se to dělat kvůli poškození vyhřívání kdybych musel folii trhat dole, tak sem to zkusil nalepit z venkovní strany. Z jednoho dílu nebyla šance, sklo je dost kulaté ikdyž vypadá na první pohled rovné. Tak ze třech dílů to celkem šlo, spoje byly vidět až při bližším pátrání a vypadalo to dobře, ovšem zvenku ta fólie byla po půl roce poškrábaná od stěrače, prachu, umývání atd... tak šla dole. Ale za další asi rok provozu byly i ty přední fólie dost poškrábané od stahování oken a docela i vybledly. Pak šlo auto taky na prodej. Jinak policajti měli problémy jenom jednou že sem něměl atest na fólie (na favoritu), ale vyřešilo se to domluvou, příště prej 500Kč, ale žádné příště naštěstí nebylo a auto šlo pryč. S tou škodovkou, kde sem měl zrcadlové mě chytli dvakrát, ale vždy v noci a to sem už zdálky když sem je viděl stahoval rychle všechny okna a kupodivu malých trojúhelníčkú si asi nevšimli, nebo dělali, že to nevidí. Teď bych si chtěl fólie na svoji 306 sedan taky pořídit, ale sám bych to už nedělal, protože zaprvé je problém se zadním sklem, zadruhé fólie bez homologace za pár korun jsou nekvalitní - vyblednou a poškrábají se, a za třetí je tady zmiňovaný problém s homologací. Ale docela by mě zajímalo, jestli ty profesionálně montované fólie vydrží dlouho stahování oken a nepoškrábají se tím, hlavně v zimním provozu, kdy je fólie zmrzlá a křehká.

:super lol, tak to jsem se fakt nasmál :-D Jestli tohle nejni ftip, tak už fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...