Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konecne nachipovana 406 2.0 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Původně zaslal: kukikuk

Fakt to neumi jo?A bavil si se s vectorem?Se me nezda ze by to neslo aspon nejak upravit:myslim...jinak ta zmena je opravdu cejtit, jezdi to nadherne sem spokojenej pokud se neco nezacne vysirat ;o)

No pisal som mu na ICQ a poslal stitok RJ z mojej 406 a vraj to neumi, ze ak to bude vediet ozve sa.

Ma asi aj vela prace...ale cital som si jeho prispevky kukol jeho 306 a paradicka on tomu fakt rozumi...a o to viac ma to stve...chipu zdar

[upravil dne 27.5.2007 hopkok]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo povodni vykon byl 110 PS ta silnejsi vezre......ale teda vic jak 210 KM/h sem s toho nevytahnul, sice tam etch 210 bylo docela rychle :D ale pak uz to proste vic nejelo skoda no, ale stejne tuhle rychlost moc nevyuzivam, tak ze me to zily netrha...jinak od chipu sem najel cca 600 KM a zatim mam prumernou 6.01 L/100 KM a procste obcas na to dost slapu :D tak ze za 6 litru jezdit je nadhera ;o):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze rekl bych ze neni chip jako chip....tam kde je to drazsi urcite neprehravaj jenom software ridici jednotky, ale urcite delaj i jiny zasahy....napr vzduchovy filtr, lepsi sanni a dalsi veci.....neverim ze kdyz si za to nekdo rekne 20 tacu tak jen napischne kabel do auta a prehraje software....kdybych mel ten software co me tam dal vector tak taky dokazu si to sam prehrat ;o), vlastne ted uz ho mam :D tak ze staci sehnat kabel, a program kterej nahraje ten sowtvare do RJ a je vystarano ;o).Neco si o tom prectu a uvidim zda bych to zmaknul sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Jenze rekl bych ze neni chip jako chip....tam kde je to drazsi urcite neprehravaj jenom software ridici jednotky, ale urcite delaj i jiny zasahy....napr vzduchovy filtr, lepsi sanni a dalsi veci.....neverim ze kdyz si za to nekdo rekne 20 tacu tak jen napischne kabel do auta a prehraje software....kdybych mel ten software co me tam dal vector tak taky dokazu si to sam prehrat ;o), vlastne ted uz ho mam :D tak ze staci sehnat kabel, a program kterej nahraje ten sowtvare do RJ a je vystarano ;o).Neco si o tom prectu a uvidim zda bych to zmaknul sam...

To by ses divil, dokonce jsou i borci co napojí notebook, chvilku něco jako dělají a hotovo, vezmou si 20 000,- a výsledek 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...