Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poraďte aké pneu-vaše skúsenosti


Jajanko

Recommended Posts

Neviem sa rozhodnúť,ktoré pneu mám kúpiť na 406 Break.Rozmery 195/65/15-91H. Rozhodujem sa medzi Continental Eco Contact 3 a Michelin Energy E3A,prípadne Primacy HP.Aké máte skúsenosti a ktoré by ste doporučili kúpiť.Za každú odpoveď budem vďačný!

Ak máte iný návrh,sem s ním!Díky :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to sice nejnovější výsledky, ale i tady se dá vybrat.

ADAC (DE) 2005

195/65 R15

Pirelli P6

Bridgestone ER300

Maloya Futura Primato

Michelin Energy E3A

Vredestein Hi-Trac

Goodyear Hydragrip

Fulda Carat Attiro

Nokian NRHi Ecosport XL

Firestone Firehawk TZ...

Semperit Speed-Comfort

Kleber Dynaxer HP2

Uniroyal Rallye 550

Dunlop SP Sport 01

Goodyear Vector 2

Avon ZV3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se zase přidám k bumlovi - taky mám Bridgestone Turanza ER300 a naprostá spokojenost. :potlesk V testech vycházely úplně nastejno s Pirelli P7, Bridgestone u mě zvítězil protože už jsem je měl předtím (Potenzy) a taky jsem si nemohl stěžovat. Myslím ale, že ať si vybereš jakoukoli "lepší" značku, tak neuděláš chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost často čtu .. Testy ADAC a pod. ...Vše je o sponzorech!!! Novinář, který napíše něco kritického nebude pozván - nebude mít články- bude mít HLAD!!! Testy si vždy někdo objedná a ten platí!! A Frickové nejsou jiní!! Mám zásadu na zimu nová zimní pneu je lepší než řetězy v kufru a v létě směrová zimní pneu je lepší jak neurčitá pneu (nesměrová) ať ji vyrobí kdo chce. Na suchu vždy dobrzdí a na vodě vždy směrová líp drží směr ikdyž je zimní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predtým,než som zadal dotaz,som dlho a pozorne študoval príspevky zo sekcie Hledání.

Doteraz mám obuté vpredu Michelin Energy,vzadu Continental Premium Contact.Tak bol voz dovezený pred jeden a pol rokom z Belgie.Doma najazdené cca 45 000 km,v zime na zimných.Oba letné typy majú svoje klady aj zápory a preto som očakával,že sa ozvú ľudia,čo s takýmto typom pneu jazdia.Odpoveď OK406 (tá prvá v poradí) mi vyhovuje.Komisar má setsakramentskú pravdu!

Ajdamek musí byť veselá kopa!:D:D Trsek mi hovorí z duše a preto som sa obrátil na Pežoťákov s ich vlastnými skúsenosťami.

Ďakujem aj za ostatné odpovede,rozšírili mi obzor ,na čom sa so 406-kami jazdí.

Rozhodnúť sa aj tak musím sám,ale poprosím o ďaľšie vaše skúsenosti a rady.

Prajem všetkým veľa pôžitku a radosti z jazdenia na svojich tátošoch ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď hovorím,že nevyzerajú zle a parametre sú zaujímavé.Na Barumkách som najazdil asi 500 000 km (Š MB 1000,Š 120 GLS) ale to boli iné káry,nie 406 Break.

A tie uvádzané zlepšenia sú oproti čomu?Takto ťažko hodnotiť.Nič proti Barumkám nemám,iba by som chcel poznať názor niekoho,kto ich má na 406-tke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...