Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svetla 206


jook

Recommended Posts

Zdravim panove, jsem na tomto foru novy, tak jeste nejsem poradne zorientovany a po pravde nemam ani moc casu to ted vse projizdet, ale verim tomu, ze tento problem tady byl nejednou probiran. Omlouvam se, pokud jen zdrzuji, kdyztak nekdo hodte link, ale jedna se o predni svetla na 206 s H4 vymenene za cirou optiku s 2x H7. Jak asi vite, cire lampy s elektronikou z H4 vypinaji potkavacky a sviti jen dalkove. Parkrat jsem to tady hledal, ale nikdy jsem ten problem nenasel doreseny. Po hodne dlouhe dobe koumani jsem prisel na to, ze to neni teda rozepinane elektronicky pres relatko, ktere by se dalo vymenit, ani nijak jinak, ale ze to musi rozepinat lucas (prepinac svetel). Mam par napadu, jak by to slo vyresit, ale nejjednodusi se mi zda vymena, nebo uprava toho lucase, coz muze byt ale docela financne narocne. Dal jsem premyslel nad tim, ze malou upravou (2 relatka na svetlo) by to slo udelat taky, ale jedna se o to, ze do tech lamp chci xenon a ten by po kazdem prepnuti na dalkove startoval znovu a znovu a za chvilku by bylo po nem. Nemate nekdo nejaky napad, tip, trik, .... jak to vyresit? Diky moc a jeste jednou se omlouvam, pokud je tento problem tady nekde doreseny do konce za zasirani fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...