Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyklápěcí okna na 3dv.


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: Vopičí

A teď se přiznejte, kdo to na to Aukro dal:D

Héhe tak to já se přiznávám že ne, mě na Aukro zatrhli registraci, sem jim dal přihlašovací údaje na novou adresu kam jsme se přestěhovali...no ale jaksi jsem uvedl staré směrovací číslo a mám po ptákách.........:grr

Když tak nad tím uvažuju, mám na prodej láhev od piva, když nejni možnost aukra a začínáme pěkně od korunky........ :aut

[upravil dne 29/5/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

U me ta guma stacila ocistit a trochu promackat, zacalo mi totiz tect primo do navinutého pásu od ridice, a pak sem mel mokrý pruhy na tricku :D. Jinak zadní okna vetraji dobre, ale trochu k zlosti je ze pokazde kdyz vezu lidi vzadu, tak si je otevrou, a pak nikdy nezavrou : ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no větrají to jo :) ale ta voda tece ted jsem zvedav kolik litru mi tam pres noc naprselo :) část té gumy co je nasezená kolem plechu je tvrdá jako kámen a co je na skle tak je měká ale ta voda se vzlína vostí dostane jak pod sklo tak kolem plechů.

poraďte někdo kde se dá koupit a třeba i guma kolem dveří, asi tam taky teče a pokud by jste věděli kde seženu i gumovou lištu kolem předních stahovacích oken budu moooc vděčný

ta vubec netěsní a po otevření dveří mi z nich vytečou tak 2-3 litry vody, ted už tak moc ne jsem vrtyčkou udelal vice otvoru ze spodu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víme.. dojedeš na vrakáš a za mírný poplatek si koupíš motorky svazky a přepínače. Pak už to jenom vyměníš.

Jestli máš předpřípravu na elektrický okna (spolu s centrálem, tak to poznáš podle počtu konektorů ve spojce ve dveřích)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konektory ve dveřích. Je to taková kulatá spojka. A od 88 se dělal starý model zvenčí (oranžový blinkry) a nový už zevnitř (kulatá kroutítka topení)

Jinak, pokud máš předpřípravu, je to pak trivka :)

Na vrakáči si obstaráš motorky, přepínače a kabelové svazky z "bouraných"dveří (ty svazky je lepší mít, přinejhorším oddie tady dával el. schéma).

U sebe demontuješ ruční mechanismus, namontuješ motorový, frkneš kabelový svazek do dveří, prokuchneš tapecír k ovladačům a secvakáš to.

Pak už jen přidat příslušné pojistky a relátka do pojistkové skříňky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale houby...

... mezi dveřmi je v kabelovém svazku taková objímka, tu rozmontuj a zjistíš víc.

pokud bude méně konektorů na straně dveří a více na straně kastle máš vyhráno, resp. máš předpřípravu.

Ten zbytek jsem zvládl pak ve dvou za jedno odpoledne. Sice ten mechanismus vyndat/zandat je takový ježek v peci, ale jde to.

když už jsem to zvládl já, tak pak už musí každý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

třeba, jak jdou ty dráty od repráků. Je na spojnici dveře/kastle, tuším hned pod tím táhlem, u pantů. Tam je objímka a tu rozdělej.

Ale bacha, né každá 205 tam tu objímku má, u některejch je tam jenom takovej gumovej husí krk ve kterým vedou ty dráty a víc nic. Naštěstí na mý 205 je ta objímka;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...