Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vyklápěcí okna na 3dv.


Kamart

Recommended Posts

a já si myslel, že mám výbavu N - a hele, ona existuje ještě verze s pevnýma oknama.

Koupit se dají tyhle okýnka na vrakáči - od montáže tě nechci nijak zrazovat, ale většinou je v háji ta guma, která je mezi sklem a kastlí (jako u mě) a pak do auta zatéka. A když vezmu, že vzadu vezu někoho jednou za uherskej rok, tak jsou mi skoro k ničemu.

Nechceš si dát dopředu spíše elektrický okýnka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, ale třeba u 3D je k nim přístup jako k penězům - já mám osvědčeno střešní okýnko + boční elektrická.

Jako, že by mi někdo auto před supermarketem vykradl, z toho moc strach moc nemám, jako, že mi do něj hodí doutnajícího vajgla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dá se to, s kámošem jsme to měnili, jen se musí přinejtovat, nejsou tam v těch záslepkách závity, nejt je nejjednodušší cesta, už to má půl roku a je s tím nadmíru spokojenej. Hlavně ty nejty musej bejt dostatečně dlouhý a přesně do tý díry co je ve sloupcích, ten plastový držák má otvory s menším průměrem tak je musíš projet třeba akuvrtačkou, práce asi na 2hodinky se vším všudy.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím ale vyklápěcí zadní okýnka mám a za dobu co mám tohle auto tak jestli jsem je vyklopil 4x tak je to moc.

Že by to nějak dobře větralo se mi taky nezdálo, a navíc mi tam fakt dost teklo ale vyřešila to nová guma. No abych jen nepomlouval. Když třeba mám v zadu psa tak je to docela praktický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Já teda nevím ale vyklápěcí zadní okýnka mám a za dobu co mám tohle auto tak jestli jsem je vyklopil 4x tak je to moc.

Že by to nějak dobře větralo se mi taky nezdálo, a navíc mi tam fakt dost teklo ale vyřešila to nová guma. No abych jen nepomlouval. Když třeba mám v zadu psa tak je to docela praktický.

Větrá to moc dobře. Mám to vyzkoušené x krát při cestě do Tábora-Čelkovice.:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš dával za kopletní obě se vším všudy 700 nebo 800Kč, nejsem si už jistej, byly starší pochopitelně.

A jak říká OK406, jsou super, my máme doma 3dvéř a na něm jsou taky a v létě k nezaplacení:) Bezprůvanové větrání a hučej ve vyšších rychlostech daleko míň než střešní okno nebo šíbr vůbec (šíbr jsem měl na benzínový a bez větrnýho štítu použitelnej maximálně ve městě při pomalý jízdě a na 5dvéřáku mám teďka střešní okno a nad 90km/h je to teda taky "zážitek")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do těch děr ve sloupcích patří klasické nýtovací matice, dají se koupit buď ve Fabory, a nebo si to tam rovnou nechat cvaknout někde kde montují hagusy apod, tam na to mají i příslušné kleště. Panty okna se pak do těch matic přišroubují šrouby M4, tak jak to je orig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela dobra cena, hlavně jak říkám bacha pak na ty nejty..my kvůli nim na tom blbly 2 dny protože když už napotřetí kámoš přivezl ty se správným průměrem, tak sem zjistil že přivezl ty, na které nemáme hlavu na nejtovačku, tak se zas sháněla nejtovačka.............:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Do těch děr ve sloupcích patří klasické nýtovací matice, dají se koupit buď ve Fabory, a nebo si to tam rovnou nechat cvaknout někde kde montují hagusy apod, tam na to mají i příslušné kleště. Panty okna se pak do těch matic přišroubují šrouby M4, tak jak to je orig.

To sme jaksi nevěděli, proto jsme zvolili snad tu nejjednodušší cestu a výsledek je úplně stejnej. Drží to fest:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...