Jump to content
Michal.B

Cocpit spray

Recommended Posts

Koupil jsem si sprej na palubovku,a při nastříkaní aby se začala trochu lesknout tak ještě víc zmatni.Mužete mi někdo poradit s jakym mate dobre zkušenosti.Zkoušel jsem 2 druhy a vše to same.Vždy to tak trochu zběla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proto jsou lepší utěrky od Armorallu. U sprejů se mi stávalo, pokud jsem nastříkal z blízka, jako by to tu palubovku spálilo do takového bílého fleku, místo aby ji to namastilo:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja používam vlhkú handru a hlavne keď je to chladné, pekne to utre myslím že to je to švédska utierka alebo tak nejak slúži dobre:)

jeden pán mi ešte radil na pumpe že používa detské utierky na zadok nejaké veľké balenie 70 ks, že to pekne vonia a je to dobré,

[upravil dne 24.5.2007 mirec.dk.406]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pozivam tiez nejaky kokpit spray, a nie najlacnejsi, ale ten efekt, ktory spominas, mi tiez chyba. Je to pekne, ale mierne matne. Ked som autak kupoval v bazare, mal na palubke nieco, co sa velmi pekne lesklo a vyzeralo to ako nove. Aj som sa pytal manika, ze co to je a on len ze je to nejaky silikonovy olej, ale za svet nechcel povedat co presne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

POUŽÍVÁM TECHNICKÉ UTĚRKY ,KTERÉ FASUJI V PRÁCI.

to je super nápad,

žeby som navrhol šéfovi nech také nafasujeme:myslim:myslim:myslim:mrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já používám a mohu ho doporučit kokpit spray od firmy RIWAX myslím, že se jmenuje MULTI-BRILL (na doporučení používám i jejich vosky) :super. Jsou to ty přípravky, které se používají na myčkách (oni to však berou ve větším balení). 0,5l s rozprašovačem stálo sice něco přes 300,-, ale stačí trochu nastříknout na plast, rozetřít a je to jako nové (spotřeba malá). Použití i na pneumatiky a všechny plasty, odolné proti UV.

http://www.riwax.cz/pages/katalog/cist_guma.htm

Použil jsem to před více jak dvěmi měsíci a je to pořád lesklé. Chlapík co mi to prodával povídal, že to po něm chtějí hlavně v autobazarech kde auta dlouho stojí tak aby tam každý měsíc nemuseli někoho posílat, kdo to přelešťuje.

Získání jejich výrobků funguje tak, že si na jejich stránkách najdete nejbližšího prodejce (dělá celý kraj) a s tím se mailem nebo telefonicky domluvíte kam Vám to má přivézt (většinou jezdí po všech benzinkách, takže do každého města). Přijede s autem plným prostředků a tam si každý vybere co potřebuje. :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: OK406

Je tam mnoho zboží a produktů, ale nikde jsem nenašel ceny.:(

O cenu ke konkrétnímu produktu napiš oblastnímu prodejci nebo přímo na centrálu. Dali mi taky brožuru s cenami, ale mám ji na chalupě takže ji nemohu oskenovat a poskytnout k nahlédnutí :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Používám pěnu od Armorolu a lje to lesk jako blesk. Mají to snad na všech ČS OMW. Ale přes léto většinou (podle nálady) vezmu houbičku (čistou), namočím ve vodě s troškou saponu, a pěkně hloubkově vyčistím i ty póry na palubce. Bělání u většiny sperů je z důvodu nehomogenity hnacího plynu. Rychlým odpařováním po nanesení materiál zbělá a je pak docela problém to odstranit. Některé přípravky dělají také takový nepřijemný mastný film. I když je na plechovce napsáno antistatický, přilepí se daleko více prachu, než na pouze vodou a hloubkově vyčištěnou palubku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se za pozdější dodání ceníku RIWAXu.

Tady je (ty novinky letošního roku co používám tam ale nejsou):

post-0-1410959594083_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×