Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyfukove potrubi na406 1,9TD r.98


liborius

Recommended Posts

Odešla mi roura před koncovym tlumičem a jake bylo moje překvapeni v obchodě,že se to prodava jen s katal.Cena šilena.Tak sem to vyřešil po svem.Dělam svařeče,ta jsem tu rouru svařil z vice kusu 50 mm pozink.tenkostěn.trubky.Snad to takle složitě neřešej všichni s timhle typem motoru?::myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: liborius

Odešla mi roura před koncovym tlumičem a jake bylo moje překvapeni v obchodě,že se to prodava jen s katal.Cena šilena.Tak sem to vyřešil po svem.Dělam svařeče,ta jsem tu rouru svařil z vice kusu 50 mm pozink.tenkostěn.trubky.Snad to takle složitě neřešej všichni s timhle typem motoru?::myslim

mě to taky zachviku odpadne, rez je sviňa, už mam připraenou trubku a přivařim to na tvrdo takže budu mit kat a posledni tlumič jako jeden dil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: liborius

Ty maš benzin,maš tam asi2 tlumiče.1,9td ma jen jeden tlumič na konci.Kdybych ho vyraboval to bych tomu asi dal.

to bylo asi na mě , jo jeden je uprostřed pak je kat a pak druhy, ale hrnce mam ok jen mi uhnivaji ty prstencove spoje mezi prostřednim a poslednim dilem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: liborius

diky moc.Jestli to dopadne za tu cenu, co pišeš,tak tě pozvu k nam na lyže.

wow, paráda... když řekneš, že jsme tam byli taky měnit celý výfuk na stříbrnou 406tku, tak určo budou vědět... a ta cena byla normální, bez slev :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...