Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Nájezdy" - kde sehnat?


MJSytic

Recommended Posts

Docela vážně uvažuju, že si nechám udělat od známeho nějaký takový nájezdy (viz obr.) Než bych ho s tím ale otravoval, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se daly případně zakoupit? :myslim

[upravil dne 23.5.07 MJSytic]

post-0-14109595651552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej právě dělá v "kovovýrobě - kovárně", takže by to bylo pořádný - z nějaký ocele. Problém ale je v tom, že nemá moc času a hlavně to je taková slibotechna - znáte to :D No já zkoušel hledat v různých "hobby centrech" a nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja zas videl nekde na netu jen takove ty trojnozky - rikaj tomu kozicky, nekdo to vyrabel asi za 500 nebo 600

Jo,jo, ty mám přesně v garáži a jsou k nezaplacení. Jen to trvá o něco déle, než to vyheveruješ, tohle je myslím o dost snažší, jenom zpátečka a trochu citu:cool: Ale možná bych zkusil autobazary, tam tyhle bazmeky používají a třeba by něco mít mohli. Alespoň kontakt na dodavatele:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dělané ze starého trámu. Už je vyzkoušel i Komisar a v pořádku. K jejich zhotovení bylo potřeba starý silný trám (z bouračky či z opravy krovu), el. řetězová pila, tužka, metr a nájezdy byli za 40 minut. Ty kovové jsou taky pěkné ale cenově nedostupné. Ještě je musím vylepšit=rozšířit nájezdovou plochu. Jsou široké jenom 21,5 cm. Jinak s nimi spokojenost.

post-0-14109595651928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jak tady bylo řečeno tak buďto hornbach a nebo pokud je doma nějaký materiál tak si je vyrobit:super

Pořešil jsem je takto:na délku mají 150cm(z důvodu malého svýraného úhlu,tím pádem malé stoupání, mám totiž nádstavec pod předním nárazníkem,abych ho neurval ,nájezdová délka je 100 cm)konečná výška v které auto zůstane je 42cm(na šírku je ten nájezd 30cm)Když je autíčko na rampě tak se dostanete skoro až dozadu.Do budoucna odpálím tu nájezdovou část a budu ji přidělávat šrouby k tomu podstavci.Když auto bude najíždět tak budou přišroubované,po najetí vyšroubuju a nájezdovou část dám pryč tím nebude závazet;)

Tady nějaké fotky jak to vypadá v reálu:papa:

post-0-14109595692528_thumb.jpg

[upravil dne 19.12.2011 06:56 od chuck11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...