Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otazky zaciatocnika P307SW 1,6


Guest jokac

Recommended Posts

Ahojte,

kupil som si Peugeot 307 SW 1,6 . Mrzi ma vsak, ze nema palubny pocitac, niekde som pocul, ze teoreticky tam mozno aj je, len je ho treba nejako aktivovat :-) Moze mi niekto poradit, na koho by som sa mohol obratit v Slovenskej republike?

Chcel by som si do auta namontovat aj parkovacieho asistenta, v peugeot servise mi povedali, ze mi to urobia za 7900 + 1500 praca, co sa mi zda dost, radsej by som si chcel kupit nejaky iny modul a urobit si to sam, ale neviem odkial mam zobrat signal, ze bola zaradena spiatocka. Moze mi, prosim vas, niekto poradit?

Velmi pekne dakujem vsetky za odpovede.

jozo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jokac

Ahojte,

kupil som si Peugeot 307 SW 1,6 . Mrzi ma vsak, ze nema palubny pocitac, niekde som pocul, ze teoreticky tam mozno aj je, len je ho treba nejako aktivovat :-) Moze mi niekto poradit, na koho by som sa mohol obratit v Slovenskej republike?

Chcel by som si do auta namontovat aj parkovacieho asistenta, v peugeot servise mi povedali, ze mi to urobia za 7900 + 1500 praca, co sa mi zda dost, radsej by som si chcel kupit nejaky iny modul a urobit si to sam, ale neviem odkial mam zobrat signal, ze bola zaradena spiatocka. Moze mi, prosim vas, niekto poradit?

Velmi pekne dakujem vsetky za odpovede.

jozo

signal ziskaš ze žarovky zpátečky ,natahneš + z objimky a jeto, stoprocentně to bude v navodu pokud park asistenta koupis, je to jednoducha montaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A skrz ten palubni PC se poohledni tady na foru, je to tu vic nez do podrobna popsane. Ja to mel uplne zadara, che to dat tlacitko do packy na spinani steracu, nebo klidne i na palubovku. A nechat to aktovovat u peugeotu -ja to mel zadara, jinak to stoji tak kolem 1000,- Ale musis mit auto na ten palubni PC nachystane!

Tady mas pekne poctenicko... :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...