Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čirá optika


jarajarda

Recommended Posts

Zdravím přátelé, chtěl bych se optat zda někdo má na své 205 čirou optiku vpředu? Má s tím někdo zkušenost? Já bych rád zakoupil- viz foto, výrobce SONAR, cena 6119 Kč (tuningshop.cz), dá se někde sehnat levněji? Půjde pak nastavování světel z interiéru? Díky za reakce, případně pokud někdo máte, udělejte fotečku.. :)

:papa

post-0-14109595648356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se líbí ty druhý. ty s tím kulatým blinkrem.

cena mi přijde celkem dobrá. na německým ebay se dají koupit těsně pod 200 euro včetně poštovného.

ale pořád je to celkem ranec. já se pokouším si čirá světla udělt sám. jen zatím nevím jak vyleštím skla světel od těch drážek. xenonman chce za vyleštění jednoho skla kolem 1000 kč,což mi značně zvedne náklady.

jinaks policajtama nevím, zatím nevím o nikom, koho by pookutovali za čirá světla. ale myslím že kámoš prošel s čirýma světlama na 306 i technickou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusím ti vysvětlovat, že ty drážky na těch sklech mají asi nějakou funkci.

A ač nechci ani radit, zkus místo leštění skel u pt. xenonmana vyrobit "skla" z plexi (nějaké, co se jen tak nepoškrábe).

Pak už jen udělat jinou parabolu. Ale to zvládneš ! :myslim

P.S.: Proti gustu žádnej dišputát, ale dávat na auto přední světla v ceně poloviny auta mi připadne už trochu ujetý. A přitom za ty peníze se dá koupit spousta užitečnějších věcí ... vím, že teď máš auto v cajku, ale jednou uvidíš (uslyšíš) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

P.S.: Proti gustu žádnej dišputát, ale dávat na auto přední světla v ceně poloviny auta mi připadne už trochu ujetý. A přitom za ty peníze se dá koupit spousta užitečnějších věcí ... vím, že teď máš auto v cajku, ale jednou uvidíš (uslyšíš) ...

Heh, no ja nevim ja si nekoupil auto za dvanáct klacků...:D Takže on bude spíš problém v matlematice že jo...:D (40 000Kč- TOP STAV 72000km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aukro.cz/item194551967_peugeot_205_nove_cire_projektory_angel_eyes_.html

http://www.aukro.cz/item194552244_peugeot_205_nove_cire_projektory_angel_eyes_led.html

tady je máš o něco levnější úplně nové. Jinak já bych si je na auto zatím nedal, ty peníze radši vrazím do opravy něčeho co už dochází... Světlo ti někdo rozbije a co pak:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

http://www.aukro.cz/item194551967_peugeot_205_nove_cire_projektory_angel_eyes_.html

http://www.aukro.cz/item194552244_peugeot_205_nove_cire_projektory_angel_eyes_led.html

tady je máš o něco levnější úplně nové. Jinak já bych si je na auto zatím nedal, ty peníze radši vrazím do opravy něčeho co už dochází... Světlo ti někdo rozbije a co pak:myslim

líbí se mi ta sleva 500kaček na zadní optiku když si koupíš tu přední :-)

moc se mi líbí ty první

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No a případně zda někdo nevíte jak je to s homologací, už vidím ty policajty, auto čirá optika, kola 15" a schválená 13", folie..to budu magnet, tak bych to měl radši všechno "podchycený":myslim

Ty světla mají evropskou homologaci, takže myslím bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal.doubravsky

Původně zaslal: jarajarda

No a případně zda někdo nevíte jak je to s homologací, už vidím ty policajty, auto čirá optika, kola 15" a schválená 13", folie..to budu magnet, tak bych to měl radši všechno "podchycený":myslim

Ty světla mají evropskou homologaci, takže myslím bez problému.

Evropska ti v CR moc nepomuze :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: michal.doubravsky

Původně zaslal: jarajarda

No a případně zda někdo nevíte jak je to s homologací, už vidím ty policajty, auto čirá optika, kola 15" a schválená 13", folie..to budu magnet, tak bych to měl radši všechno "podchycený":myslim

Ty světla mají evropskou homologaci, takže myslím bez problému.

Evropska ti v CR moc nepomuze :myslim:myslim:myslim

No pokud nemá atest 8SD tak nepomůže... U nás vše co je na cestě musí mít ten přísnej atest 8SD...úplně všude v Evropě ten atest mít nemusí, němci ho mít nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jedna low-cost verze, tentokráte na blikače. Když jsem jednou potkal srnku, tak jsem chvíli jezdil s krytem blinku z průhledné PET-lahve.

Na druhou stranu, je to inteligentnější řešení, než seškrabání těch proužků ze skel světel. Abyste si tím seškrábnutím taky náhodou nevykoledova od někoho ránu heverem (v lepším případě do světel, v horším do hlavy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

ještě jedna low-cost verze, tentokráte na blikače. Když jsem jednou potkal srnku, tak jsem chvíli jezdil s krytem blinku z průhledné PET-lahve.

Na druhou stranu, je to inteligentnější řešení, než seškrabání těch proužků ze skel světel. Abyste si tím seškrábnutím taky náhodou nevykoledova od někoho ránu heverem (v lepším případě do světel, v horším do hlavy)

tak tak, tím vybroušením skla úplně porušíte svítivost světel a jejich dobrý účinek a hlavně budete oslnovat.... tohle řešení mi přijde dost hloupý... svítivost žádná, budete oslnovat a ještě k tomu dráždit policajty... ale vzhled to možná bude mít dobrý no, ale to je jen jedno plus...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, pisálek na tom aukru napsal: TYTO SVĚTLA NENABÍZÍ V ČR NIKDO ! BUĎTE PRVNÍ U NÁS, KDO BUDE MÍT ANGEL EYES NA SVÉM PEUGEOTU 205 !!! NEHLEDĚ NA TO, ŽE PRÁVĚ TYTO UŽ SE NEVYRÁBĚJÍ !!!:myslim

Jak to že jsem je objevil jinde??? Safra to se nám tu asi rozmáhají zázraky... :o:o:o:o:o:o

A taky mám pocit jakéhosi protiřečení, jsou první a zároveň poslední? :myslim Ten kdo si je koupí bude první kdo je u nás bude mít a taky poslední, protože se vyrobil jeden pár pro ČR a žádná řeč se nevede...připomíná mi to teleshoping:aut Když zavoláte do deseti minut na níže uvedené číslo, zdarma také obdržíte.....slevu na zadní světla a při reklamaci nám můžete volat třeba z okna...:bojim

[upravil dne 23/5/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nemusím ti vysvětlovat, že ty drážky na těch sklech mají asi nějakou funkci.

A ač nechci ani radit, zkus místo leštění skel u pt. xenonmana vyrobit "skla" z plexi (nějaké, co se jen tak nepoškrábe).

Pak už jen udělat jinou parabolu. Ale to zvládneš ! :myslim

nejsem pako a vím na co tam ty drážky jsou.

nikde jsem nenapsal nic o tom, na co ta vyleštěná skla budu dávat. Pod tím sklem bude totiž úplně něco jiného, než parabola z 205, která ty drážky potřebuje.

i když mi radit nechceš, rád bvych si poradit nechal. jestli víš, jak vyrobit ta skla z plexi, tak mi prosím poraď. rád si je vyrobím. ale mám podmínku, musí být tvarově velmi podobná s originálním sklem.

chci totiž aby ta světla vypadala jako originál z 205, jen v tom bude jiná optika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

A to s tím vybroušením? Zkoušel jste to někdo? Kdybych to vzal šmirglem a pak rozleštil?

toho vybroušení bych se ani tak nebál, na to se dá koupit brusý kotouč. ale čím to pak vyleštit? si myslím, že pasty na kovy se sklem moc nepohnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...