Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prověření vozu


Rotorhead

Recommended Posts

Původně zaslal: Rotorhead

Zdravím Vás,

nevíte prosím někdo, kde se dá prověřit vozidlo podle VIN, zda-li není odcizené, v zemích EU, Německu ? Mám na mysli nějaký webovou službu jako je např. Cardetect.

díky za odpovědi;)

zkus ministerstvo dopravy,tam byl odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.cebia.cz/

PROVĚŘENÍ VOZU V JEDNÉ ZEMI DLE VÝBĚRU

Prověření 1 vozidla v 1 státě dle výběru zákazníka

prověření, zda údaje o vozidle nejsou evidovány v informačním systému odcizených vozidel vybraného státu

zjištění, zda údaje o vozidle jsou evidovány v informačním systému registrovaných vozidel vybraného státu

- 2300kč s dph

více http://www.cebia.cz/Default.asp?pageid=321

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Už 2300Kč, uuufff :roll , to jim to jde pěkně nahoru, já za to myslím dávala před 2 rokama 1500Kč....

Toť pravda ale kdybych si něco dovezl a pak mě za 14 dní zastavili cajti a řekli že auto je kradený a že ho mám odevzdat tak by mě piclo.

Oproti tomu je to pakatel a aspoň na to má člověk papír. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Aluška

Už 2300Kč, uuufff :roll , to jim to jde pěkně nahoru, já za to myslím dávala před 2 rokama 1500Kč....

Toť pravda ale kdybych si něco dovezl a pak mě za 14 dní zastavili cajti a řekli že auto je kradený a že ho mám odevzdat tak by mě piclo.

Oproti tomu je to pakatel a aspoň na to má člověk papír. :super

Po mě to chtěli v bance, jinak by mi nedali půjčku :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Aluška

Už 2300Kč, uuufff :roll , to jim to jde pěkně nahoru, já za to myslím dávala před 2 rokama 1500Kč....

Toť pravda ale kdybych si něco dovezl a pak mě za 14 dní zastavili cajti a řekli že auto je kradený a že ho mám odevzdat tak by mě piclo.

Oproti tomu je to pakatel a aspoň na to má člověk papír. :super

Po mě to chtěli v bance, jinak by mi nedali půjčku :( .

Jo táák, a promiň mou zvědavost ale to byl leasing nebo to chcou aji při úvěru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to pomůže i jiným při rozhodování, takže ráda povykládám : VYDŘIDUŠI GE Money, říkají tomu úvěr na auto, ale nějakých výhod jsem si tedy nevšimla, úroky celkem děsné, ale byli jedinní, kdo mi byli ochotní půjčit na tak staré auto, jaká moje 306 je :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to urobil tak že keď som kupoval auto tak som kamošovi čo robí na polícii poslal SMS-kou VIN kód, a on to preveril v ich databáze a v databáze EU čo má polícia k dispozícii a ešte aj cez colníkov či to nie je hlásené ako krádež, počkal som kým mi nepríde odpoveď a a potom som sa začal dohadovať o cene a vybavovať papiere, musíš pohľadať nejakého kamoša na polícii.

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...