Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

sahara


MaHu

Recommended Posts

Původně zaslal: MaHu

ahoj lidi , přestal mi fungovat větrák na sahaře na pomalí chod, relátka jsou OK, nemá někdo radu co stím ? Dík

Zkus odpojit větrák a propojit drátky na baterku, jestli se bude točit. Možná ti odešel do věčných lovišť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MaHu

dají se větráky vymontovat bez velkého rozebírání ?

Asi to není složitý, ale proč bys to dělal? Jak píše komisař;

tady jde o to, abys zkusil, jestli jdou elektromotorky ve větrácích a eliminoval tím jednu možnost, proč to nejde. Jestli oba půjdou, tak můžeš zjišťovat něco dalšího. Jestli nejdou ani napřímo, tak je kup na vrakáči a přehoď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Funkčnost větráků odzkoušíš snadno propojením, nemusíš nic vyndávat! Pokud Ti nejdou větráky na první rychlost, tipuju na malý elektro problém - relátko, kontakt, drátek. Kdo rozumí elektrice to v pohodě zvládne. Relátko podle teploty pošle proud na jiný konektor - proto ty 2 rychlosti.

Měl jsem podobný problémy na 405 II. TD, kdy nešly sahary vůbec. "Skvělý" mechanici za 1000 Kč mi to jaksi opravili různým překlenováním tak bezvadně, že ventilátory nešly, šlo to všechno do zkratu, kabeláž vpředu se zpekla a v koloně na dálnici v Holandsku mi málem vyhořelo auto...:roll Pomohlo však topení s větrákem při 30°C. Topení je super přídavnej chladič. :) Nakonec jsem očesal masku a kluci od elektriky mi to všechnom opravili a částečně položili novou kabeláž. Od té doby funkční několik let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Escaper

mozna trochu :xvul ale kdyz zapni manualni klimu na P206 ma se sahara rozbehnout na pomaly chod okamzite?

ANO pokud se zapne klima tak se větráky zapnou na pomalý chod tak je to

nikdy jsem to nekontroloval tak si to zitra zkusim. Sahara se mi zatim zapla pouze jednou. A v tech teplech co jsou ted to nebylo nikdy ale teplota vody v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...